Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Eventy

Server
    CLA01

Smile Eventy

Chcel by som niečo povedať k eventom. Eventy teraz vyzerajú takto: Do hry sa na pár dní pridá nová špeciálna mena a obchodníci kde ju predáte, ktorú získavaťe veľmi ťažkými bojmi kde stratíte skoro všetky jednotky (hovorím pre menšie levely). Za tie si potom môžte kúpiť malé množstvo trochu lepších jednotiek ako sú tie vaše. Načo to je? Stratím jednotky aby som si potom kúpil nové? Teraz niečo navrhnem z inej nemenovanej hry. Napr Zimný event. Tiež sa pridá nová mena a aj obchodníci. No nezískavate ju len za zabíjanie. Sú tam aj úlohy napr. (podľa lvl) vylepši Dělnický dúm na taký a taký level a pod. ak ma chápete. Za to sa dostávajú odmeny napr Pečete, Drevo, Krystaly a úlomky alebo vybavenie.

Povedzte k tomu svoj názor Áno alebo Nie. Ak nie, tak povedzte čo sa vám na eventoch páči atď.

Server
    CLA01
    Tak na dřevo krystaly je spousta úkolů už v základu (občas i nějaký ten úlomek) tudíž přidávat další v rámci eventu je zbytečné. Co se týče pečetí a vybavení tak na konci hry máš týdenních bossů za které dostaneš pečetě a vybavení. A bůh chraň před dalšími úkoly co by mě nutily do vylepšování dělnického domu což je naprosto zbytečná budova.
    Co se týče obtížnosti tak kromě úplně nejnižších levlů je možné vždy vyhrát s rozumnými ztrátami.

Momentální koncepce eventů mi celkem vyhovuje jen by to chtělo změnit rovnováhu mezi speciální měnů získanou bojem/úkoly a nákupem za pečetě kdy jedním nákupem získám skoro tolik co za týden plnění úkolů.
    A pak ještě trochu víc promyslet dopad nově přidaných jednotek, hromový ptáci jsou naprosto neporazitelní v pvp a teď zrůdy bez tváře nejspíš pošlou do kytek obtížnost pve.

Server
    CLA01
    Finační krize z Ruska dorazila i do Ashanu. Ceny stvoření a dárků u obchodníka se o proti minule zdražily a odměny za ůkoly a zabité uprchlíky se snížily. Asi jsme málo nakupovali pečetě. V minulém eventu byly odměna u zadavatele úkolu 180 kusů rtuti. V novém eventu je odměna 120 kusů lízátek. Odměna za zabití jedné jednotky se taky znatelně snížila. Zato ceny stvoření a předmětů, které se dají pořídit v tom novém eventu se zvedly nahoru. Kostým vánočního stromku je za 4500 a ten minulý halloweenský byl snad za 700(nepamatuju si to přesně). Krásná ukázka toho jak se snaží dostat hráčům do peněženek. Nepoukazuju na to, že by se mi chtělo hrdinu převlíknout za vánoční jolku, ale pro porovnání vývoje hry. Normálním hraním se dá dost obtížně dostat ke speciálním odměnám
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    No s těma ztrátama ti nevím ,v minulém eventu jsem přišel o 2 třetiny armády,z toho o celej stack vylepšených snovaček které padly během 2 kol bez možnosti je vylečit a přitom jsem měl o dost větší bojovou sílu než ty mobky.Od té doby mě můžou eventové mobky bejt ukradené,takovej sebevrah zas nejsem abych kvůli 1-2 bojů, měsíc obnovoval armádu.A s tím placením se hold musí počítat pokud chceš něco spešl,to je přeci jen záměrem tohoto typu her,jen je dost blbé že se jedná i o předměty které mají docela velkej vliv na hratelnost např. docela silné jednotky které skoro není možno získat jinak alespon ne v použitelném množství.

Reply to Thread