Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 29 of 29

Thread: Nie można odpalić gry

Jarl_Sidek
    Guest
    najwyraźniej robią więc nie pesz i czekaj :P chcieliście żeby naprawili czat to teraz naprawiają czat :P

Server
    CLA01
    znacie adresy serwerów np w Anglii? Może zrobimy najazd na Anglosasów i podbijemy ich ziemie?

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    Patrz kiedy pisali o restarcie... stary ile to można robić? Tutaj NIC nie jest zgodne z planem, a Pan BB tylko kit wciska. Nic co My przekazujemy nie jest przekazywane dalej, tylko daje nam zgubne nadzieje . Co z tego, że naprawią czat, jak naprawią czat kosztem czegoś innego zapewne. Co do tego czatu, to nie pierwszy raz i patrząc na to wszystko, pewnie nie ostatnio.

Server
    CLA01
    Nie narzekajcie - sklep działa :P

Server
    CLA01
    jaaa, nie zdążę uzbierać cukierków żeby kupić renifera...:P

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Heaven666 View Post
    mi zablokowało się tu przed wejściem do walki o artefakt skradziony przez bandytów czarnego kła... około 16:18, restart gry ani restart kompa nic nie dało... ciekawe jakie straty będą bez mojej walki wszystkie wojska z siłą blisko 35k poszły z dymem
    U mnie podobnie , po kliknięciu na atak się powiesiło i kicha , wisi już ponad godzinę

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Amnestia View Post
    U mnie podobnie , po kliknięciu na atak się powiesiło i kicha , wisi już ponad godzinę
    gra działa od kilku chwil
    cofnęło jak przed walka bez strat po za aktywowanymi dodatkami kamieniami cóż czas minął

Server
    CLA01
    gra właśnie odpaliła, ale czat dalej nie działa

kirkus132
    Guest
    a napisali ze naprawili, moze niektórym działa, no cóż biednym zawsze wiatr w oczy wieje

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3