Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 24

Thread: Braku chatu

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Taka sytuacja właśnie.

Server
    CLA01
    Z radością informuję, że czat w grze już działa poprawnie.

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by BB_Penelopa View Post
    Z radością informuję, że czat w grze już działa poprawnie.

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa.
    chyba tobie bo mi nie, moze to wina tego eventu którego nie chciałem a do którego mnie zmuszacie bym brał udział, a w sumie wisi mi to

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    chyba tobie bo mi nie, moze to wina tego eventu którego nie chciałem a do którego mnie zmuszacie bym brał udział, a w sumie wisi mi to
    Proszę skontaktuj się z Supportem: info-mmho.pl@heroes-online.com

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.
    Last edited by Penelopa9; 15.05.15 at 12:48.

kirkus132
    Guest
    Proszę skontaktuj się z Supportem: info-mmho.pl@heroes-online.com

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.
    witam support mi nie pomógł, po za tym błędy które mnie trapią to :
    - brak prezentu który gracze otrzymali 3 miesiące temu(każdy dostał link na email) ja nie dostałem mimo spełnienia warunków
    - od 6 miesięcy gdzieś tak codziennie mi się pojawia okienko z jakimsstarym odebranym prezentem któe nie chce zniknąć, sprawa była zgłoszona devloperom ale nie pomogli, supprot też nie p[omógł co radzisz??
    Last edited by Penelopa9; 15.05.15 at 12:48.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    witam support mi nie pomógł, po za tym błędy które mnie trapią to :
    - brak prezentu który gracze otrzymali 3 miesiące temu(każdy dostał link na email) ja nie dostałem mimo spełnienia warunków
    - od 6 miesięcy gdzieś tak codziennie mi się pojawia okienko z jakimsstarym odebranym prezentem któe nie chce zniknąć, sprawa była zgłoszona devloperom ale nie pomogli, supprot też nie p[omógł co radzisz??
    Mi dali prezenty,musiasz napisac ze 50 razy do Juliana i dostaniesz po jakims czasie,tylko daj szczególowie informacje na temat : jaki to byl prezent,date godzine,kiedy inni go dostali i czy ktos z twojej gildi tez go nie dostal,mile widziane pare zrzutów z ekranu tego prezentu i pare slów z twojej strony dlaczego chcial bys dostac ten prezent i czy naprawde na tym Ci zalezy

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    Mi dali prezenty,musiasz napisac ze 50 razy do Juliana i dostaniesz po jakims czasie,tylko daj szczególowie informacje na temat : jaki to byl prezent,date godzine,kiedy inni go dostali i czy ktos z twojej gildi tez go nie dostal,mile widziane pare zrzutów z ekranu tego prezentu i pare slów z twojej strony dlaczego chcial bys dostac ten prezent i czy naprawde na tym Ci zalezy
    Ale Juliana coś już nie widzę, dlatego tyle błędów jest nierozwiaznych

Server
    CLA01
    Ale Juliana coś już nie widzę, dlatego tyle błędów jest nierozwiaznych
    Powinieneś opisać błąd ze szczegółami, dzięki którym Support będzie w stanie Ci pomóc. Podaj: datę, godzinę, adres e-mail przypisany do postaci, nazwę postaci, opisz bardzo dokładnie co się stało, jeżeli to możliwe dołącz zrzut ekranu. Jestem pewna, że otrzymasz oczekiwaną pomoc.

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.

kirkus132
    Guest
    Powinieneś opisać błąd ze szczegółami, dzięki którym Support będzie w stanie Ci pomóc. Podaj: datę, godzinę, adres e-mail przypisany do postaci, nazwę postaci, opisz bardzo dokładnie co się stało, jeżeli to możliwe dołącz zrzut ekranu. Jestem pewna, że otrzymasz oczekiwaną pomoc.

Pozdrawiam
    BB_Penelopa.
    ano opisałem to i nawet zrzuty dałem, liczba 6 i nie pomogli, nawet umyłem ekran ludwikiem przynajmniej ładnie pachniało, niestety doświadczenia z supportem pokazują że nie są pomocni,
    zgłosiłem też sprawe oszustw w pvp dołączyłem zrzuty i żadnej reakcji, gracze mają siędobrze, niektórzy nawet brali udział w finale, takze support nei jest pomocny i nei rozwiazał moich problemow

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie walcz z wiatrakami,
    Nie wytępisz ciemnoty.
    Usiądz tam, gdzie odnajdziesz święty spokój.

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast