Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Upiri

Server
    CLA01

Upiri

Zdravim, nejako mi nejde do hlavy preco raz funguje kradnutie zivota u upirov a raz nie. Cim to moze byt? Niekedy mozem zobrat zivot len celnym utokom a niekedy zo vsetkych stran a niekedy mi to nechce zobrat vobec nic. Pochopil som, ze za akoby spiritualne jednotky (shantirske prizraky, duchove bez tvare a pod.) nedostanem ziadny ukradnuty zivot. Ale ked bojujem s revoltujicimi vezni alebo s utecencami z bazin tak mi to nechce pouzivat upiriu schopnost.
    Vysvetli mi to niekto prosim? Vopred dakujem

Server
    CLA01
    Teoreticky by měl upír vysávat jen potvory s označením "živá bytost" prakticky to ne vždy funguje třeba elitní jed plivající pavouky vysát nejde ale jejich základní verze vysát jde, přitom oba jsou označeni jako živá bytost.
    Celkově to označení ne vždy sedí třeba dnes jsem si všiml že zrůda bez tváře ačkoliv je "nemrtví duch" může být léčena knězem.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Varlig View Post
    Teoreticky by měl upír vysávat jen potvory s označením "živá bytost" prakticky to ne vždy funguje třeba elitní jed plivající pavouky vysát nejde ale jejich základní verze vysát jde, přitom oba jsou označeni jako živá bytost.
    Celkově to označení ne vždy sedí třeba dnes jsem si všiml že zrůda bez tváře ačkoliv je "nemrtví duch" může být léčena knězem.
    neboť je nemrtvý a duch... zkoušel to někdo léčit spektrou ?
    .

Server
    CLA01
    Právě, že ta spektra je taky "nemrtví duch" a nevšiml jsem si že by šla léčit knězem.

Server
    CLA01
    Tak duchové bez tváře v mé armádě jdou léčit jen duchem/spektrou, ale duch v neutrální armádě je schopný přijmout léčení i od kněze. Ted uz jen vyresit proc upír nedokáže vysát některé živé jednotky (tj. vypadají živě a mají to napsané i v popisu).

Server
    CLA01
    je řečeno : nemůže léčit : konstrukty,démony a nemrtvé.
    sám tvrdíš že támhle to je nemrtvý duch, nikoliv "nemrtvý"
    což jsme opět u těch zavádějících popisků...
    Zadalší jed wywerny nemá třeba fungovat na nemrtvé a přesto mi otrávila liche a duchy (y)
    vývojáři mají hrozný bordel v programování a proměnných.
    .

Server
    CLA01
    To samý unášené zrůdy bez tváře a propíchnutí mysli, nemá fungovat na nemrtvé, ale funguje. Ad démoni, z těch se upíři léčit můžou, už to zas změnili. Nemrtvý duch je jenom krkolomný slovní obrat, aby byl zdůrazněn rozdíl mezi duchem (spirit - živé jednotky, např. světice) a duchem (ghost - spektry/duchové a z nich odvozené jednotky)

Server
    CLA01
    Jo občas v tom mají bordel, "nemrtví duch" je kategorie ve které je duch a spektra z nekropole a pak některé neutrální jednotky včetně té zrůdy, takže by se měli vzhledem ke schopnostem chovat stejně. Docela mě pak překvapilo že ji můj ovládlý inkvizitor vyléčil, nejspíš nikdo nepočítal s tím že se octne po boku živého léčitele tak to nastavení odflákli
    Zrůda v mé armádě se chová jako klasický nemrtví duch tj. přijímá lečení jen od ducha/spektry.
    A jen tak okrajem myslím, že s tou zrůdou zas trošku přestřelili podobně jak u hromových ptáků, protože když ovládnu nějakou jednotku počítá se jako člen mé armády a dostane stejné bonusy od hrdiny jako moje jednotky, no a takých 170 tyranů horských klanů s bonusy od rytíře nejspíš vyčistí zbytek nepřátelské armády , hromových ptáků neměnily tak su zvědavý jak se postaví k tomuto.

Server
    CLA01
    No vidíš, to mě ani nenapadlo, že ovládnutá podpora dostane všechny bonusy, to je supr

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Darken1 View Post
    To samý unášené zrůdy bez tváře a propíchnutí mysli, nemá fungovat na nemrtvé, ale funguje. Ad démoni, z těch se upíři léčit můžou, už to zas změnili. Nemrtvý duch je jenom krkolomný slovní obrat, aby byl zdůrazněn rozdíl mezi duchem (spirit - živé jednotky, např. světice) a duchem (ghost - spektry/duchové a z nich odvozené jednotky)
    Tak to propíchnutí funguje podle popisu, ovšem pouze pro moje zrůdy-nemůžu ovládnout šampiony ani nemrtvé. Neutrální zrůdy samozřejmě ovládnou cokoliv

Page 1 of 2 1 2 LastLast