Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: ZApominane ziemie :)

Server
    CLA01

Unhappy ZApominane ziemie :)

WItam odrazu przejde do rzeczy rozpoczołem moją przygodę z zapomnianymi ziemiami wszystko szlo dobrze dupuki nie natknolem sie na Bossa finalowego. Trudy byl fakt zabilem go ALE ku mojemu zdziwieniu nic naprawde NIC z niego nie droplo a powinno dropnąć skrzynke :) Stracilem 999 bohaterskich pieczeci ktore dlugo zbieralem oraz szanse na dobry artefakt i cos jeszcze :c

Server
    CLA01
    Tak na potwierdzania nizej zalączony obrazek
    http://zapodaj.net/c3981fa9a6564.png.html

Server
    CLA01
    Mnie osobiście rozwaliły następujące rzeczy:
    1. Na poziomie poniżej 20 (dokładnie nie pamiętam) użyłem paru kawałku obeliksa, kiedy wbiłęm lvl30 chciałem wejść na ZZ żeby się troche wygearować zanim zacznę robić jakiś endgame. A tu sie okazuje, że z prawie ułożonego obrazka mam prawie pełny po pierwszym uzyciu odłamka. Może to był bug graficzny, bo po 6 użyciach znalazłem się w środku.
    2. Na lvl30 trzeba użyć 33 odłamki żeby odblokować wejście. WTF!? Po*** ich czy co?
    3. Staram się odwiedzać wszystkie obeliski codziennie, przynajmniej te do których mam/miałem (wiadomo, nekromanta nie wlezie do czarnolasu od lvl1). dostęp. Gram od około 3 tygodni, łącznie widziałem aż 3 aktywne obeliski. Czyli że na 1 odwiedziny w ZZ musze czekać średnio licząc 33 tygodnie. Bes sęsu.

Server
    CLA01
    Nie zwróciłem uwagi, a tu sie okazuje, że to nowy temat, a myślałem że ten większy z ogólnym feedbackiem ZZ.

kirkus132
    Guest
    ZZ są nie doparcowanie, zamiast dopracować stare elementy administracja zrobi nam nowe zbugowane aby grało się nam lepiej

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    wesolych swiat,,..

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

kirkus132
    Guest
    Cyba wesołych bugów

Server
    CLA01
    Wedlug mnie ZZ sa tylko korzystne na lvl-ach 5-15 bo potem to zaduzo potrzeba odłamków mogli by dodać aby stwory nietlyko wojsk pilnowaly ale takze dodatkowych diamentow

kirkus132
    Guest
    Diamenty??/ pierwsze słysze/

Server
    CLA01
    No krysztaly wiadomo o co chodzi...

Page 1 of 2 1 2 LastLast