Reply to Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Ma cenu se vracet ?

Server
    CLA01

Ma cenu se vracet ?

Caute,

v HOMAM online jsem skoncil v zari po serii naprosto silenych patchu (vetsinou smerem Pay2Win).

Zmenila se hra k lepsimu za ty cca 3 mesice ?

Daq

Server
    CLA01
    nevím o co se ti jedná,ale jediné,kdy jsem si koupil mince bylo,abych si pořídil další postavu(jelikož se mi nechtělo čekat s farmením mincí 3týdny)
    Jinak vše jde dát bez nákupu jediné mince a konečně tohle vypadá i jako normální hra : ne jako v září,kdy jsi dostal 400dříví na 4lvlu radnice za 6hodin za nic. (ne že by mi to nechybělo,ale dřevo vydělávám boji a nejde si stěžovat,je toho fůra )

A pokud sis myslel,že hra je an tebe sprostá,tak se raději ani nevracej..nebo to zkus sám
    .

Server
    CLA01
    A co je špatného dostávat 400 dříví z dolu za nic, když do toho dolu nacpeš několikanásobně víc surovin? Máš na výběr mezi porážením nepřátel a nebo zisku surovin z dolů, to mi přijde lepší, než momentální situace, kdy druhá úroveň dolu na dřevo stojí víc, než daný důl vyprodukuje na úrovni 7. V podstatě jsou těžební budovy úplně k ničemu. vlastně promiň můžeš si v každém městě postavit jeden důl každého druhu a do každého dolu nacpat 5 dělníků, příčemž jeden stojí 3 tisíce mincí

Server
    CLA01
    Mimochodem k tomu návratu, pokud tě hra vyloženě nebavila, nemá smysl se vracet. Pokud tě štvala nemoudrá rozhodnutí vývojářů, není nic jednodužšího než si hru vyzkoušet za novou postavu, aby sis osahal veškeré (někdy dost tragické) změny. Lepší však dle mého bude počkat až skončí beta a hra bude oficiálně v konečné fázi, tam už se pak nikdo nebude moci ohánět "testováním".

Server
    CLA01
    Pro mne je ta hra porad stejne zabavna, to ze se měni pravidla hry je vedlejší věc. Mne prostě baví tahovky na boje s tím že je tam hodně možností navíc tím jsou kouzla , sviky, lektrvary .. a je to fantasy s draky, elfy, .. atd viz klasický homam..

Koho to nebavilo tak ho to nebude bavit nikdy. Koho to bavilo odjakživa tak musí vědět zda ještě má od hry nějaké cíle za kterými jde .. první v pvp první v bodech dračích rytířů , udělat všechny achivementy ve hře ...atd.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Hra se určitým způsobem vyvíjí a občas dojde i na změny, které vývojáři musí učinit, i když je nezamýšleli. Osobně každému doporučuji, aby si hru vyzkoušel sám a sám si udělal obrázek - ať jde o nového hráče, nebo o hráče, který hraní zanechal, aby hru nechal trochu "ustát".
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Hra je super,ale ty výpadky teďkom zase čekám 12min než mi naskočí hra a mám aktivované bonusy a vše na prd nebo hra pokaždé se sekne. měli by jste něco s tímhle udělat převážně a ne pořád řešit nové postavy a různé vylepšení. Stává se mi to pravidelně denně a dost to člověka odrazuje od pokračování. Pokaždé to ukončim a už to nehraju. Což je škoda. hra je super.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by King-Cooper_CZ View Post
    Hra je super,ale ty výpadky teďkom zase čekám 12min než mi naskočí hra a mám aktivované bonusy a vše na prd nebo hra pokaždé se sekne. měli by jste něco s tímhle udělat převážně a ne pořád řešit nové postavy a různé vylepšení. Stává se mi to pravidelně denně a dost to člověka odrazuje od pokračování. Pokaždé to ukončim a už to nehraju. Což je škoda. hra je super.
    Ano, na odstranění všech problémů se pracuje, postupně se dostáváme do cíle a ukrajujeme jeden problém za druhým.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Ano, na odstranění všech problémů se pracuje, postupně se dostáváme do cíle a ukrajujeme jeden problém za druhým.

To rád čtu.
    Doufám,že bude hra plně funkční.
    Zajímá mě ještě věc ohledně příběhu zda bude pokračovat dál

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by King-Cooper_CZ View Post
    To rád čtu.
    Doufám,že bude hra plně funkční.
    Zajímá mě ještě věc ohledně příběhu zda bude pokračovat dál
    Je to možné, bohužel však zatím nemohu nic potvrdit. Nyní se soustředíme hlavně na dokončení a opravení hry.
    BB_Rothangald

Reply to Thread