Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 30 of 30

Thread: Czuję się oszukany

kirkus132
    Guest
    Pomogę ci tam. Po pytaniem do pomocy technicznej masz adres email zaczynający się na info-mmho, teraz problemy zgłasza się przez wysłąnie meila, pamiętaj żeby usunąć kropkę po com

Server
    CLA01
    Dzięki za wskazówkę, ale nie skorzystam, szkoda zachodu. W cywilizowanych produkcjach jeśli (z powodu niezawinionego przez grającego) nie działa jakikolwiek element odsyłający a nie jest możliwy kontakt z administracją przez kanał IRC lub równoważny (np. czat forumowy) to zgłoszenie przez ogólnodostępne forum jest traktowane jako zgłoszenie oficjalne. Straty, które są widoczne na ss-ach nie zmienią się, a zresztą to nie szkło - jakoś się je odbuduje:-) Twoja porada na pewno się przyda komuś, kto przeszedł przez podobne kłopoty i zechce skorzystać z supportu. Inna sprawa, że - jak napisałeś - sam sobie mogłem wygenerować błąd i jak udowodnię Jaśnie Oświeconej Obsłudze technicznej, że nie jestem wielbłądem? O tym podumałeś?
    Pozdrawiam

kirkus132
    Guest
    W normalnej grze i owszem administracja działa na medal, nie dość że gra jest w wersji beta to i obsługa jest nawet w gorszej fazie

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    LordElrond
    Twoja porada na pewno się przyda komuś, kto przeszedł przez podobne kłopoty i zechce skorzystać z supportu.
    Jeśli chodzi o kontakt z "Techniczną", to jak my Wszyscy, nie masz chyba zbyt dużego wyboru. Kontakt jest przez maila, i tyle., No chyba, że jesteś tzw. "wspieraczem", to możesz mieć inne opcje kontaktu (nie wiem, bo finansowym "wspieraczem" nie jestem).

Inna sprawa, że - jak napisałeś - sam sobie mogłem wygenerować błąd i jak udowodnię Jaśnie Oświeconej Obsłudze technicznej, że nie jestem wielbłądem?
    Fakt, to jest wyjątkowo trudne, ale są szczęśliwcy, którym się to udało. Może więc warto również spróbować?
    Skoro mógłbyś sobie sam wygenerować ten błąd, to i zapewne też dałbyś radę, sam sobie zwrócić stracone wojska.

Lady_Nika
    Zamieszczone przez semiangel
    Dziękuję bardzo za taki event. Tylko straciłem 99 Pieczęci na powtórne rozpoczęcie bitwy i Kapitulację bez strat (prócz złota).
    To ubi Ci dziękuje że kasę władowałeś :P oby tak dalej
    Nie wiem, czy ubi się cieszy, czy nie, lecz nie powinno. Co prawda, wydałem wtedy te 99 Pieczęcie Bohatera, tylko że ... nie były to moje pieniądze, lecz ich , gdyż nie zostały kupione przeze mnie za "prawdziwe" pieniądze a zostały zdobyte w Fabule. Z resztą, za tą garstkę PB, którą można zgromadzić podczas Fabuły (chyba kilkaset PB) i tak prawie nic nie da się kupić.
    Pozdrawiam

Safari's Avatar
    Server
    CLA01
    Ehhh... Też mogę twierdzić, że ten event jest o kant "pośladków".
    Tak było poprzednio i tak teraz, bo te siły bojowe wrogów są nieraz wyższe od gracza. Brak balansu obliczeniowego. Do tego potem w środku się okazuje,ze jednostki wroga kokszą przez swoją ilość=dmg.
    Samemu się nie da tego robić (no chyba, że ktoś jest klerem), bo i tak jesteś na straconej pozycji w walce ( a straty są w 3/4 twojej armii albo nawet wszystko).
    Jednakże znalazłam "złoty środek" na te bitwy.
    Zapewne nie tylko ja na to wpadłam, bo weterani z poprzedniego eventu mają to już obcykane zapewne.

1. NIE rób bitew ze swojego konta gdyż siła bojowa przeciwnika zawsze jest większa od twojej nieraz ponad 2-krotnie (przy 30 levelu jest taka tendencja: jak masz 27k to ci wyskoczy nawet 63k)
    2. Znajdź osobę z niższym levelem od ciebie (lepiej żeby to była różnica od kilku, kilkunastu i więcej)
    3. Bitwa idzie bez problem, lajtowo
    Minusem jest mała ilość doświadczenia

No to tyle :P
    Powodzenia

Server
    CLA01
    Twój sposób z niższym lvl niezbyt popłaca- pomogłem 6temu lvlowi wczoraj, i dostałem 2 laseczki- marny biznes :P Sam jak wygram, mam 26. Nie zgodze się, że są trudne aż tak te bitwy- Rycem Śmierci robię je czasem kosztem części tylko Ghuli lub bez strat. Jedyny problem jest na mapach w 1 rozdziale, bo są małe i w 1 turę kontakt wróg łapie, i dla Ryca wiecej niż 1 stack Bezimiennych u wroga komplikuje, bo przejmują jednostki.

kirkus132
    Guest
    Dlatego masz odpowiedź dlaczego nie potrzebuję jelonka

Server
    CLA01
    Czytam , czytam te wasze opisy i wniosek na suwa sie taki że trochę marudzicie, na poprzednim ewencie grałem Klerem level okolo 20, ale artefakty miałem troche słabe i walczyło sie naprawde trudno, ale byłem wstanie kupić sobie stroik i jeszcze trochę . W tym ewencie mozna było zbierac prezenty na mapce ale tylko raz na cały ewent (POMYŁKA) i dzieki temu ledwo stać mnie było kupić sobie zwierzaka mimo zrobienia wszystkich dziennych misji na laseczki, aby kupić sobie strój klauna to bez inwestowania pieczęci zapomnij !!! Same walki moim zdaniem były latwiejsze bo siła wroga znacznie słabsza fakt że tym razem walczyłem juz klerem na 29 lvl i artefakty nieco lepszej jakości. Duchy bezimiennych to jedne z bardziej niebezpiecznych jednostek i jak sie nie potrafi ich docenić to mozna ostro dostac w dupe. Szczegolnie te duszki które strzelaja one mają czar który osłabia i taką osłabioną jednostkę trzeba szybciutko wycofać lub odczarować jezeli słuzy jako defensor. Walki w czarnolesie na małym obszarze bez odpowiednich czarów , należy odpuszczać - walczyłem 1 czy 2 razy i mimo że poszło mi szybko i bez strat to nie chciałem więcej ryzykować - na wysokich levelach lepiej omijać te lokacje. Reasumując jesli chodzi o sam ewent i nagrody jakie mozna zdobyć to żenada, bo na nic nie dało sie nazbierać - od tak, tylko za pieczęcie a za pieczecie to żadna łaska. Grałem kiedys SeaFight i tam ewenty zawsze kończyły sie jakimiś fajnymi zdobyczami , niestety przez oszutów którzy bugowali grę fajne ewenty sie skończyły, może dlatego i tu boją sie ryzykować. Podsumowując sam ewent , prezenty powinny 2 lub 3 x na cały ewent odnowić się na mapkach, tak aby mozna było nazbierac wiecej lasek z prezentów, za samą walkę też powinno być nieco wiecej laseczek zakup stroju i zwierzaka dla gracza który był aktywny w kazdy dzień ewentowy powinien być na wyciągnięcie ręki, a nie portwela !!! Na święta powinien pojawić sie Mega HH czyli + 100% pieczęci przy zakupie - napewno bym się skusił , a tak niestety musze je ciułać dalej.

Server
    CLA01
    nie wiem gdzie mam ta info kierowac wiec tu kieruje. Wlasnie przed chwila robilem wyprawe 1, Zalapalo ale po chwili sie nie zaladowala. Jak wywalilo mnie to zobaczyłem że zeżarło mi prawie cale wojsko jakie miałem Pisze prawie bo zostawilo mi tylko 23 kaplanow. Chce odzyskac moje wojsko. Bo bez przesady.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Strefa57 View Post
    nie wiem gdzie mam ta info kierowac wiec tu kieruje. Wlasnie przed chwila robilem wyprawe 1, Zalapalo ale po chwili sie nie zaladowala. Jak wywalilo mnie to zobaczyłem że zeżarło mi prawie cale wojsko jakie miałem Pisze prawie bo zostawilo mi tylko 23 kaplanow. Chce odzyskac moje wojsko. Bo bez przesady.
    pelen relog polecam , wyjdz z gry , poczyc przegladare i zaladuj jeszcze raz, czasamipomaga

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3