Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 30

Thread: Czuję się oszukany

Server
    CLA01

Czuję się oszukany

Chciałem sobie skorzystać ze wspaniałomyślnego eventu wymyślonego przez twórców. Więc zawalczyłem sobie ze stworzonkami. Wchodzę jak zwykle w walkę mam 27000 do 16000 więc myślę sobie łatwizna, jak dotąd wygrywałem spokojnie 27000 do 31000 bez straty więc co tam. Jak się okazało przegrałem i to sromotnie, dzięki temu straciłem wojsko, które nabyłem za zakupione wcześniej kryształy. Czuję się oszukany, ciągłymi zmianami w tej grze i naciąganiem. Kto zwróci mi kryształy za zaistniałą sytuację Panowie i Panie twórcy tej mimo wszystko fajnej gierki, kiedy przestaniecie psuć i tak w wielu miejscach popsutą grę ??? Z przykrością stwierdzam że nigdy nie skorzystam już z żadnego nowego elementu w tej grze, a o moich pieniądzach na monety możecie już zapomnieć ! Pozdrawiam i życzę samych sukcesów !

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    nie nauczyliscie sie na poprzednim evencie ze w tych eventach chodzi tylko o to zeby 'zachecic' do kupowania eventowych zabawek za pieczecie teoretyczna mozliwosc zdobycia ich za free jest tylko teoretyczna (lub mymagajaca wiele zasobow)

Server
    CLA01
    to był mój pierwszy event i ostatni sami, a przy okazji zrazili mnie do kupowania wszelkich rzeczy za kasę niech ich teraz sponsoruje ktoś inny

kirkus132
    Guest
    Spoko, ktośich napewno dopomoże, dlatego nie będę brał udziału w tym evencie, btw, wogóle pzrerzucam sena gręna forum

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    marketingowo event udany (zawsze sie znajdzie kilka osobnikow ktorzy wydadza bardzo duzo pieniazkow by np. rzadzic w pvp) i miec overpowered postac

a dalczego 'warto' wydac ciazkie piazaki na event

4ry akcje postaci: umiejstnosc resetujaca odnawianie skilli jenostek + rozkazy wodza + zwoj resetujacy odnowianie skilli jenostek + rozkazy wroga

tada w 1rszej rundzie 1 stack Drufujacych Bezimiennych moze przejac 3 stacki przeciwnika (na 2 rundy)

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by irysman View Post
    Chciałem sobie skorzystać ze wspaniałomyślnego eventu wymyślonego przez twórców. Więc zawalczyłem sobie ze stworzonkami. Wchodzę jak zwykle w walkę mam 27000 do 16000 więc myślę sobie łatwizna, jak dotąd wygrywałem spokojnie 27000 do 31000 bez straty więc co tam. Jak się okazało przegrałem i to sromotnie, dzięki temu straciłem wojsko, które nabyłem za zakupione wcześniej kryształy. Czuję się oszukany, ciągłymi zmianami w tej grze i naciąganiem. Kto zwróci mi kryształy za zaistniałą sytuację Panowie i Panie twórcy tej mimo wszystko fajnej gierki, kiedy przestaniecie psuć i tak w wielu miejscach popsutą grę ??? Z przykrością stwierdzam że nigdy nie skorzystam już z żadnego nowego elementu w tej grze, a o moich pieniądzach na monety możecie już zapomnieć ! Pozdrawiam i życzę samych sukcesów !
    Cześć!

Pragnę powiadomić, iż problem został zgłoszony zespołowi deweloperskiemu.

W sytuacji, gdy zaskakuje Cię niespodziewany poziom trudności walki, chętnie poleciłabym wypróbowanie innej taktyki, jeśli ta, której używałeś dotychczas nie sprawdziła się w bitwie z nowym przeciwnikiem. Jednakże, widząc tak dużą rozbieżność punktów Siły Bojowej, przyznaje, że może to być błąd, który powinien zostać wyeliminowany, gdyż stanowi utrudnienie w oszacowaniu wyzwania. Aby pomóc nam dokładnie zbadać skalowanie, możesz przesłać zgłoszenie do pomocy technicznej, szczegółowo opisać sytuację i zamieścić zrzuty ekranu, które obrazują opisany problem.

Zdaję sobie sprawę, że podobne problemy zgłaszaliście przy wcześniejszym wydarzeniu "Karmazynowi Kupcy", jednakże dodatkowe informacje jakie możecie nam dostarczyć, na pewno pomogą w znalezieniu rozwiązania. Dziękuję za pomoc i przepraszam za wszelkie niedogodności związane ze skalowaniem Siły Bojowej.
    Last edited by BB_Naerjan; 19.12.14 at 19:01.

Server
    CLA01
    hehe Panie szanowny BB powiedz mi jak : gościu ma zrobisz zrzuty ekranu jak kurna jak sam powiedział -przegrał i stracił wojsko
    przeciez to jest awykonalne- doskonale o tym wiesz i ty i ludzie z pomocy technicznej

pozdrawiam

kirkus132
    Guest
    Czyli że nikt nie testował tego eventu, spoko, po co na co testować, rzucimy bubel, ot szacunek do gracza

Server
    CLA01
    miałem to samo straciłem całe wojsko czyste oszustwo

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Cześć!

Pragnę powiadomić, iż problem został zgłoszony zespołowi deweloperskiemu.

W sytuacji, gdy zaskakuje Cię niespodziewany poziom trudności walki, chętnie poleciłabym wypróbowanie innej taktyki, jeśli ta, której używałeś dotychczas nie sprawdziła się w bitwie z nowym przeciwnikiem. Jednakże, widząc tak dużą rozbieżność punktów Siły Bojowej, przyznaje, że może to być błąd, który powinien zostać wyeliminowany, gdyż stanowi utrudnienie w oszacowaniu wyzwania. Aby pomóc nam dokładnie zbadać skalowanie, możesz przesłać zgłoszenie do pomocy technicznej, szczegółowo opisać sytuację i zamieścić zrzuty ekranu, które obrazują opisany problem.

Zdaję sobie sprawę, że podobne problemy zgłaszaliście przy wcześniejszym wydarzeniu "Karmazynowi Kupcy", jednakże dodatkowe informacje jakie możecie nam dostarczyć, na pewno pomogą w znalezieniu rozwiązania. Dziękuję za pomoc i przepraszam za wszelkie niedogodności związane ze skalowaniem Siły Bojowej.
    Poziom Walki jest za wysoki oni mają 20.900
    Teraz wieczorami gra strasznie zamula i wywala z walki
    Ja gram tylko rano w południe inaczej nie da się...

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast