Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 21 to 30 of 41

Thread: Noc Przymierza

gryfel's Avatar
    Server
    CLA01
    ktoś wie jak można leczyć jednostki z tego eventu? kapłan, leczenie czy tylko drenaż i regeneracja?

Server
    CLA01
    Zajebisty ewent

Do dnia wczorajszego mialem uzbierane 1954 laseczki (na jelonka za 2k), to mimo ze do konca ewentu 24h nie bylo jak dozbierac reszty, sweet.

Czlowiek z roboty wrocil, spojrzal na sklep no nic trzeba doladowac pieczecie i sie targnac na 1k laseczek ze sklepu i kupic jelonka . Pieczecie zakupione, do konca ewntu 47 min i wchodze do sklepu i ofc nie ma juz mozliwosci kupienia laseczek za pieczecie. Respect za zajebista synchronizacje. Oby tak dalej.

gryfel's Avatar
    Server
    CLA01
    hehe miałem tak samo

kirkus132
    Guest
    czyli ja wygrałem najwięcęj bo nie brałem w tym udziału. po co wprowadzaćeventy jak są one tu brzydkie słowo na s

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Kupilem 150 dryfujacych,bo fajnie wygladaja,moze do czegos sie przydadza.

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

kirkus132
    Guest
    może do pvp??

Server
    CLA01
    ich umiejętność nie działa na blaski

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    jak dla mnie event wyjatkowo nieudany .. niby mozna bylo pozbierac prezenty za free ale sporo rzeczy niedopracowanych

1. niskie levele dostawaly sporo mniej cukierkow za walki , co bylo mocno niesprawiedliwe , dla nich walki byly nawet bardziej wymagajace jak dla 30+
    2. walki trywialne dla magow , trudne dla ryckow , ale to tzw balans
    3. koszt nagrod za duzy w stosunku do mozliwosci graczy , event w stylu '' zaplac to cos dostaniesz'' , bo zdobyc nie dasz rady
    4. stroj tragiczny ... szczegolnie ta choinka na plecach
    5. skalowanie wartosci przeciwnika oczywiscie nie poprawione , to samo bylo na halloween , nie ucza sie na bledach
    6. event tygodniowy w okresie stosunkowo zabieganym w zyciu realnym , wg mnie na swieta powinny byc min 2 tyg , halloween moze byc tydzien
    7. nowe jednostki 2x , ale broni dla nich nie uswiadczysz , ani nie ma tresera wiec sobie ich nie podniesiemy ( teraz treser mialby dodatkowy bonus )

a teraz pozytywy
    1. zwierzatko , choc troche za drogie , 2k to sporo , jak ktos wyliczyl , caly event zadan 7x180 + 900 z gleby i wszystkoszlo tylko na jelonka
    2. nowe jednostki, ale tylko dla graczy co poswiecili pieczecie by je kupic , nie placisz - nie masz
    3. nawet obylo sie bez problemow w grze wiec to chyba najwiekszy bonus , bo wczesniejszy byl bolesny dla wielu

pozdrawiam , to tyle na szybko

gryfel's Avatar
    Server
    CLA01
    Dla mnie bardzo fajny event, choć rzeczywiście troche za krótki. I mogliby napisać, że godzine przed wyjazdem handlarza nie można już kupić laseczek ...
    Zwierzątko najtańsze w porównaniu z tymi ze sklepu, ale bez wydania pieczęci praktycznie nie było szans na kupienie czegokolwiek. Co do trudności to niższe levele bez pomocy nie wychodziły bez strat.
    Największy plus to nowe jednostki, dryfujący bezimienni to aktualnie najfajniejsza jednostka w grze, a poszukiwaczka dusz to też ciekawa alternatywa dla znudzonych graniem tym samym buildem

do poprawienia IMO

* artefakty dla nowych jednostek
    * cukrowe laski powinny wypadać ZAWSZE Z KAŻDEJ WALKI podczas eventu, nie tylko w walkach ze zbiegłymi - wtedy dopiero event będzie opłacalny dla wszystkich.

kirkus132
    Guest
    Amen, odejdzcie teraz w pokoju bo macie szansęże ktos to przekaże daleji pomysł zostanie zapamiętany jak 100 innych

Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast