Results 1 to 3 of 3

Thread: z nowu to samo brak czatu

jackgeronima's Avatar
    Server
    CLA01

z nowu to samo brak czatu

Temat Re: [Ticket#2014120810000838] no nie znowu ludzi wywala
    Od Heroes Online SupportAdd contact
    Do tarnowski@mmj.plAdd contact
    Data 2014-12-09 13:32
    Witaj tarnowski!

Dziękuję za Twoje zgłoszenie.

Niestety, nie udało mi się połączyć zgłoszonych strat z konkretnym błędem, więc nie mam możliwości zaoferowania żadnej rekompensaty z tego tytułu. Przepraszam jednak za wszelkie niedogodności, jakie to może powodować.

Jeżeli zaś chodzi o sam problem ze stabilnością, sugerowałbym sprawdzenie, czy cokolwiek zmieni regularne czyszczenie pamięci podręcznej Flash Playera oraz pamięci podręcznej i ciasteczek przeglądarki.

O ile czyszczenie pamięci podręcznej i ciasteczek w przeglądarce wydaje się dość proste, oto instrukcja jak wyczyścić cache Flash Playera:
    - przejdź, proszę, na ten adres: http://www.macromedia.com/support/do...manager07.html
    - poczekaj aż załaduje się Panel Ustawienia przechowywania witryn internetowych
    - kliknij w nim na "Usuń wszystkie" i potwierdź swój wybór

Dodatkowo, warto unikać przeglądania Internetu w trakcie gry (szczególnie stron z aktywnymi reklamami Flash) i wyłączyć na czas gry wszelkie komunikatory internetowe.

Odradzałbym również przeładowywanie strony w trakcie bitwy, gdyż w razie zbyt wolnego ładowania, gra rozpozna to jaku ucieczkę z pola walki, co poniesie za sobą dodatkowe straty.
    Wydaje się jednak, że całkiem bezpieczne jest nawet kilkukrotne przeskoczenie między trybem pełnoekranowym a okienkowym, więc warto spróbować tej opcji (odpowiednią ikonkę odnajdziesz w prawym górnym rogu).

Warto też sprawdzić, jak zachowuje się gra na różnych przeglądarkach (szczególnie na Internet Explorerze, Chrome i Firefoxie).

Upewnij się też, że uruchamiasz grę bezpośrednio z naszej strony (http://cla.heroes-online.com/).

Jeżeli problem wróci pomimo zastosowania się do powyższych rad, jednak następujące kroki pomogłyby w dokładniejszym zbadaniu tej sprawy:
    - Jeżeli jeszcze nie używasz Firefoxa, zainstaluj go, proszę.
    - Zainstaluj rozszerzenie "FireBug".
    - Uruchom FireBuga w momencie kolejnej przycinki.
    - Kliknij na zakładkę "Sieć".
    - Zrób zrzut ekranu pokazujący, co widzisz. Upewnij się, że pokazuje całą listę połączeń.
    - Wróć do mnie ze wspomnianym zrzutem ekranu i czasem wystąpienia problemu.

Podobne dane można zebrać z zakładki "Network" po kliknięciu Ctrl+Shift+I w Chromie.

Pozdrawiam,
    Julian
    Twój Zespół Might & Magic Heroes Online

---

Blue Byte GmbH
    Adlerstr. 74
    40211 Düsseldorf
    Germany

CEO: Yves Guillemot, Adlerstr. 74, 40211 Düsseldorf

Krajowy Rejestr Sądowy i numer rejestru: Düsseldorf HRB 51772

Biuro rejestru:
    Düsseldorf, Germany

Numer identyfikacyjny VAT.: DE243105608
    z Głaszam do pomocy problem z Czatem a oczymuję porzednią wiadomość co na pisałem ?
    to co za mątowaliścię tam a tomatyczną skrzynkę z opowiędziami ?i do tego starymi odpowiedziami wrrrr
    pod tytm adresem info-mmho.pl@heroes-online.com

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by jackgeronima View Post
    Niestety, nie udało mi się połączyć zgłoszonych strat z konkretnym błędem, więc nie mam możliwości zaoferowania żadnej rekompensaty z tego tytułu.
    Standardzik, nawet jakbyś złapał ich za rękę którą włożyliby do Twojej kieszeni, to usłyszałbyś, że to nie ich ręka.

Jeżeli zaś chodzi o sam problem ze stabilnością, sugerowałbym sprawdzenie, czy cokolwiek zmieni regularne czyszczenie pamięci podręcznej Flash Playera oraz pamięci podręcznej i ciasteczek przeglądarki.
    Proponuję jeszcze wyczyścić flasha na komputerze sąsiadów w odległości do 300 m.

Dodatkowo, warto unikać przeglądania Internetu w trakcie gry (szczególnie stron z aktywnymi reklamami Flash) i wyłączyć na czas gry wszelkie komunikatory internetowe.
    Dodatkowo należy odłączyć od zasilania sąsiednią dzielnicę, wyłączyć telefony komórkowe w okolicy, zakneblować psa, zaciemnić okna i wyłączyć pralkę i lodówkę.

Wydaje się jednak, że całkiem bezpieczne jest nawet kilkukrotne przeskoczenie między trybem pełnoekranowym a okienkowym, więc warto spróbować tej opcji (odpowiednią ikonkę odnajdziesz w prawym górnym rogu).
    Jeżeli to nie pomoże pobaw się ze zmianą rozdzielczości monitora, załóż okulary p.słoneczne i poskacz na jednej nodze.

Warto też sprawdzić, jak zachowuje się gra na różnych przeglądarkach (szczególnie na Internet Explorerze, Chrome i Firefoxie).
    I PC-tach o rożnych kolorach obudów i monitorów. Sprawdzałeś na różowym?

Upewnij się też, że uruchamiasz grę bezpośrednio z naszej strony (http://cla.heroes-online.com/).
    Właśnie, ostatnio dowiedziałem się, że wielu graczy uruchamia grę ze strony:
    http://www.wezciesiewkoncudoroboty/p...ciemniacze.com

kirkus132
    Guest
    ja mam czarny monitor i teleizor naprzeciwko monitora, może dklatego mni działa??