Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 21 to 30 of 42

Thread: Gildia Valkiria

Server
    CLA01
    Troche dokrecilem^^

Last edited by Tigger; 13.01.15 at 14:50.

Server
    CLA01
    https://www.youtube.com/watch?v=q2Be...ature=youtu.be

Tak pomagamy w gildii robic Sar Khayn^^

Ps.Hrabio moze ty siedzisz 4-5h i zbierasz surki a u nas wyprawy robi sie bez surek wiec nie ma sensu czasu tracic na pierdoly^^

Server
    CLA01
    Panie Harabio owszem każdy może tylko po co spinać się czemu to słóży chcesz pokazać jacy członkowie Valkirii są tacy i owacy bo bronią nie raz nawet wulgarnie swej gildii?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    Gratuluje donosów na mnie do BB_Najerana dostalem 2 ostrzezenia i kare dozywotniego zakazu pisania na forum ,jak Cie to pocieszy.
    Ja za spam i bluzgi twoje jak i paru kolegów z twojej gildi co mi tam od dawna spamowali i rekrutowali gdzie nie trzeba
    nie donioslem,mam kulture na wyzszym poziomie by czegos takiego nie robic.
    Moze teraz wiekszosc zrozumie ze nadal w naszym spoleczenstwie sa osobniki co posiadaja geny ze wschodu.
    To sie nie nazywa donos tylko KONSEKWENCJA^^pare raze ci dobrze radzilismy abys zaprzestal prowokacji w naszym watku.
    W imieniu Gildii dziekuje BB_Naerjan za wlasciwa reakcje

Gildia Valikiria nadal rekrutuje aktywnych graczy!!!
    Minimum jakie trzeba osiagnac aby do nas dolaczyc to chocby 1 bohater na 30+10 lub gracze majacy 2 lub wiecej bohaterow 30+.
    Zapraszamy wszystkich chetnych!na poczatku watku macie podane nazwy oficerow i sierzantow ktorzy moga zapraszac.Gildia w sam razy dla graczy lubiacych postep,lamanie mitow gy i naprawde mila atmosfere na czacie^^

Dla malo wtajemniczonych dziennie robimy po:
    20x wyprawe 9
    5x wyprawy 10+
    I na okraglo wyprawy 5+

Nie brak ludzi do bossow tygodniowych,testowania pvp na rozne formacje w pojedynkach kolezenskich i przede wszystkim nasz czat to megabaza informacji gdzie znajdziecie odpowiedz na kazde pytanie zwiazane z gra^^

Wiem ze jest to frustrujace dla poniektorych ze rosnie taka sila ale My nie robimy nic zlego....poprostu jestemy dobrze zgrana ekipa ktora bardzo fajnie prowadzi SirTolan wraz z wybranymi przez siebie oficerami i sierzantami!
    Poklony dla szefostwa Valkirii i pozdrownienia dla wszystkich graczy^^

ZAPRASZAMY!!!

Ewera's Avatar
    Server
    CLA01
    widzę, że poprawiliście te zdjęcie na fb ;p
    Last edited by Ewera; 06.01.15 at 21:33.

MoDa87's Avatar
    Server
    CLA01
    No niestety wszystko wymaga jeszcze kupę pracy

Server
    CLA01
    Żeby nie było, że po kryjomu.

Oficjalnie proszę administrację o przywołanie do porządku forumowicza "kirkus" polegające na uniemożliwieniu spamowania i trolowania na forum.
    Powyższych czynności dokonuje w praktycznie każdym temacie. Rozumiem, że czasami ktoś odbiegnie od wątku, rzuci jakiś żart, poboczną uwagę ale nie może to być zasadą i stanowić 90% postów danego użytkownika.

Wielu forumowiczów wielokrotnie prosiło go aby z ilości postarał się przenieść na jakość - bezskutecznie. Wtedy nawet, na złość, zwielokrotniał naganne działania.

Server
    CLA01
    Hej Moje konto aktywne, nie chcący usunęliście :P Nick w grze: Neftyda

Server
    CLA01
    Usunięty z gildii , aktywny codziennie .m_i_m

Server
    CLA01
    Proszę o ponowne przyjęcie do Gildii.

Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast