Results 1 to 4 of 4

Thread: Zacinająca się gra

Server
    CLA01

Zacinająca się gra

Witam. W dniu dzisiejszym podczas bitwy z strażnikiem lamentów gra zacięła się i mojego sojusznika wywaliło z gry (przez co stracił wojsko). Wyglądało to tak http://i.imgur.com/3mCkmbY.jpg . Nie mogłem nic zrobić, choć on zniszczył jeden portal. Proszę o naprawienie tego, i oddanie mu wojsk które przez to stracił.

Server
    CLA01
    Przepraszam, ale czy nie wiedzieliście o pracach/uaktualnieniach zaplanowanych dzisiaj od 11:00 do 16:00 (naszego, polskiego czasu)?
    Zawsze gdy trwają prace odpuszczam sobie grę.

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Granie podczas prac, prowadzonych na serwerach gry, zwiększa szanse (a raczej ryzyko, bo to efekt negatywny) wywalenia z bitwy lub np. przerwania połączenia, co jest niestety CELOWO interpretowane przez grę, jako Odwrót - czyli świadome opuszczenie bitwy. za cenę dodatkowych w wojsku. Piszę "zwiększa szanse", a nie "powoduje", gdyż takie sytuacje z wyrzucaniem z bitew, zdarzają się również i poza oficjalnymi pracami serwisowymi. Na przyszłość, zaglądaj możliwie często na stronę główną - zakładka "wiadomości": http://cla.heroes-online.com/pl-PL/wiadomo%C5%9Bci , by zmniejszyć ryzyko wystąpienia wspomnianej przez Ciebie sytuacji.
    Kael_Frey, niestety, ale muszę Cię zmartwić: Twój sojusznik na 99% nie odzyska straconego wojska i bynajmniej nie chodzi tu o przerwę techniczną, lecz niech próbuje. Mówię to z własnego doświadczenia, gdyż taka sytuacja, jaką opisujesz, zdarzyła mi się kilkanaście razy. Niestety, ale to zawsze ja byłem tym "silniejszym" (pomocnikiem) i dziwnym trafem, to właśnie mi zabierało wojsko. Przypadek? Zawsze pokazywał się "odwrót" i zżerało mi sporo jednostek (oprócz tych, które utraciłem do momentu "wywałki"). Zdarzyła mi się nawet, bardzo nietypowa, wręcz niemożliwa sytuacja. Osoba której pomagałem, zrobiła Kapitulację - czyli opuszczenie walki "za złoto". Pomijam fakt, iż w tej sytuacji, ja powinienem zostać sam na polu bitwy, lecz mimo to bitwa, zakończyła się dla nas obojga. Do zamknięcia bitwy, wszystko przebiegało tak, jak powinno: ja ujrzałem napis Kapitulacja, a następnie pojawiło się podsumowanie, w którym wyraźnie było widać, że nie straciłem żadnej jednostki, ponad te, które poległy do momentu kapitulacji, a u współgracza w stratach, widniało złoto (którym zapłacił za Kapitulację). Po zamknięciu podsumowania, moim oczom ukazał się widok, w który dość długo nie mogłem uwierzyć. Z mojej armii zniknęła spora część wojska, tak jakbym to ja wykonał Odwrót.
    Oczywiście, praktycznie wszystkie takie sytuacje, zgłaszałem Pomocy Technicznej, przedstawiając stosowny opis i zrzuty ekranu, prosząc również o zwrot, bezpodstawnie zabranych jednostek, niestety każdorazowo z negatywnym skutkiem.
    Pozdrawiam
    Last edited by semiangel; 16.12.14 at 01:02.

kirkus132
    Guest
    No cóz nalezy uwaznie czytac ogłoszenia na stronie głównej, są pod przyciskiem graj, W sumie w każdej grze jest ostrzeżenie żeby wyjść z gry i to może sięźle skonczyć, jako że nie wyszliście to cóż, wasza strata.