Results 1 to 10 of 10

Thread: Czy ktoś czyta nasze wypociny???

Server
    CLA01

Exclamation Czy ktoś czyta nasze wypociny???

ciekawe czy ktoś czyta co tutaj piszemy..

Oddajcie złodzieje moje jednostki, straciłem w ciągu tygodnia 300 ogni za błędy waszych serwerów przez wasze nieudolne błędy cofam sie w grze.. nie podoba mi się to..!!!!
    nie zaproszę nikogo do tej gry!!!, nie wydam nigdy złotówki na tą grę!!!!!, nie kupię nic już ubisoftu...!!!!!! załatwiliście się mocno takim kiepskim podejściem do graczy!!

Proszę odpisać na forum oraz do mojej wiadomości na maila.....

Pozdrawiam.... nie, tfu nie pozdrawiam
    BMW

Server
    CLA01
    Podpowiem Ci - nikt z administracji (no może z wyjątkiem Thorangela, ale funta kłaków nie dam) nie czyta tych postów, a nawet jeśli czyta to i tak ma to gdzieś. Daruj sobie cokolwiek, a jak chcesz pomocy jakiejkolwiek - zwróć się do grających, najlepiej na kopertę bo czat to działa tak samo jak gra i administracja tejże. Kompetencja ludzi, którzy nie wiedzieć czemu zwą się obsługą administracyjna jest tak wysoka, że holenderska depresja to przy niej Himalaje. Nie doprosisz się niczego, choćby najprostszej informacji bo jesteś traktowany jak petent i to w dodatku mocno uciążliwy a komunikat o ciasteczkach i flash'u juz wszedł do tzw. opinii obiegowej jako symbol spławiania gracza.
    Pozdrawiam grających (kiedyś było ich sporo, teraz jakby mniej)

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Takie rzeczy zgłasza sie w mailu do pomocy technicznej i dokładnie opisuje problem i godzine, a nie na forum.

Server
    CLA01
    Potwierdzam, ale nie dam funta kłaków. Jestem od czytania i powiadamiania odpowiednich osób o zgłaszanych problemach. Jest podział ról, jest coś ważne, to zgłaszam do CM. Oprócz tego community menager sam też przegląda forum, ale opieka nad tak "trudnym" produktem jest ciężka. Pomoc techniczna jest od rozwiązywania takich problemów, ale oni też nie mogą wszystkiego. Developer powinien zadziałać, aby takich problemów nie było. Możemy wszyscy wylewać pomyje na produkt, pisać i mówić jak jest, albo spróbować być ponad to i potraktować jako dodatkowe wyzwanie. Nie chce nikogo faworyzować, ani wybiorczo pomagać tylko tym co "krzyczą" , ale jeśli pomoc techniczna nie pomoże Ci w takim stopni jaki uważasz za stosowny, napisz do mnie, to poproszę o to, o co się do mnie zwrócisz. Cudów z naprawą gry raczej nie dam rady, ale coś tam może uda mi się wytargować
    Last edited by Thorangel; 12.12.14 at 22:11.
    "Nigdy nie kłóć się z głupcem – ludzie mogą nie dostrzec różnicy"

błędy, sugestie, skargi, prośby
    info-mmho.pl@heroes-online.com

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Villemo View Post
    Takie rzeczy zgłasza sie w mailu do pomocy technicznej i dokładnie opisuje problem i godzine, a nie na forum.
    Rozumiem, [COLOR="rgb(0, 0, 0)"]że nie spotkałeś się na tym forum[/COLOR] ze screenami lub cytatami, na których widniała informacja (zamieszczona przez support dla konklretnego gracza o braku możliwości pomocy, braku możliwości zwrotu pieczęci, braku możliwości udzielenia JAKIEJKOLWIEK POMOCY pomimo ewidentnych dowodów braku winy gracza. Zawsze winny jest internet, flash, ciasteczka i fatum do spółki z pechem oraz słaby sprzęt grającego - NIGDY nie jest winna gra i jej obsługa. Są lipne informacje o tym, że "pracujemy", "staramy się" "wspieramy"," pomagamy" i całe stado podobnego do w/w zwrotów bełkotu, który prócz rozsierdzenia gracza nic nowego nie wnosi. Powiadam po raz n-ty - na kilku produkcjach MMORPG się potułałem ale takiej lekceważącej postawy wobec grającego - było nie było pracodawcy - nie spotkałem się w w żadnej. Żeby była jasność - błędy były, są i będą i nie ma innej opcji bo to naturalne, zwłaszcza w wersji beta. Mam pretensje do ekipy i właścicieli gry (choć i jedni i drudzy mają mnie i mego chara daleko gdzieś) za brak informacji i tzw. rżnięcie głupa w ewidentnych przypadkach, które są irytujące bo należy udowadniać, że nie jest się wielbłądem, a i tak nie ma gwarancji powodzenia - mimo, że administracja ma dostęp do logów, łańcuchów, historii, etc. Teraz nikt nie raczy nawet zamieścić informacji, że nowa wersja flasha gryzie się z firefoxem - dlaczego? Czyżby ekipa nie widziała, że gra tnie, wiesza się na walkach i ogólnie - chodzi gorzej, niż wersje wcześniejsze - dlaczego się tak dzieje? Ano dlatego się tak dzieje, że tzw. szary gracz jest traktowany nie jak ten, który utrzymuje produkcję ale jako zwykłe mięso armatnie i dostarczyciel $ - najlepiej by jeszcze był głupi i naiwny i nie wiedział, jak napisać najprostszy post. Tej wersjj odpowiada chyba częśc grających i jest to pożądany profil grającego - inne są kłopotliwe i uciążliwe.
    Thor - daruj sobie. Administracja zasłużyć sobie może na sympatię (wersja optymistyczna) lub obojętność gracza (wersja neutralna) postawą a nie wpisami, które nic nie wnoszą. Nie chcę być złośliwy (poczytaj sobie hasło pod własnymi postami) ale jeśli reprezentujesz oszukujący ludzi system (czyżbyś nie wiedział, iż były i bedą wypadki związane z pieczęciami bohatera, które są zawinione przez grę a mimo to gracz jest pokrzywdzony) to "nolens volens" uczestniczysz w tym procederze. Wiedz, że jesteś jedynym z ekipy, który (według mnie) zasługuje na wzmiankę z nicka a to już jest coś, albowiem potrafisz się odezwać w sytuacjach (dla administracji) beznadziejnych. Nie zmienia to mego oglądu administracji jako całości. Administracja ma byĆ dla gracza pomocą, tutaj jest elementem podnoszącym ciśnienie nie przez błędy gry jako takiej, lecz przez podejście do problemów gracza. Innymi słowy - kto tu jest dla kogo? Podkreślam - nie chodzi mi o występowanie błędów ale konsekwencje tychże dla szarego gracza i przekładający się na to stosunek do administracji. Możesz pisać co zechcesz, ale nie zmienisz rzeczywistości - a jesli wiedząc i tym, jaka ona jest mimo to chcesz pełnić rolę adwokata diabła - Twój wybór, ale nie miej pretensji o taki a nie inny kierunek dyskusji.
    Wybacz odpisanie "ad personam' . Pozostali a administracji nie zasługują na strzępienie mojej klawiatury.
    Pozdrawiam grających

Server
    CLA01
    Opisałeś tylko to, co ma miejsce. Próbuję konstruktywnie odpisać na Twojego posta, ale po paru próbach jednak nic mądrego nie napiszę. Nie wiem czy być było zamierzone, bo wywołało spory uśmiech na mojej twarzy.
    "Nigdy nie kłóć się z głupcem – ludzie mogą nie dostrzec różnicy"

błędy, sugestie, skargi, prośby
    info-mmho.pl@heroes-online.com

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    Elrond chyba przeceniasz tutaj rolę thorangela on jest tylko modem, co on może ? kasować posty, dawać warny, forum to nie gra :P

Server
    CLA01
    No ja się też setnie uśmiałem, czytając Twój - więc uśmialiśmy się obaj. Znakiem tego rozmawiał głuchy ze ślepym o kolorach. Trudno - czas kończyć bezsensowne pisanie, ja też nie zdołam niczego mądrego już napisać i nie zamierzam się wypowiadać się więcej, bo chyba nie wiesz, o co mi chodzi więcej. Niemniej odpowiem słowami mistrza Yody z ogólnie znanej sagi ( w odniesieniu do prób administracji włącznie z wpisem powyżej) "Rób albo nie rób. Nigdy nie próbuj robić" Porzuć próby, bo jeśli miałyby mieć skutek podobny, jak działania administracji w grze to zaprawdę bezsens w wersji hard.
    Pozdrawiam grających.
    PS
    Polecam powieści Mikołaja Gogola. Zwłaszcza, jeśli komuś się wydaje, że ma się z czego śmiać. Inna soprawa, że dobra literatura zawsze stanowi plus dodatni.

Server
    CLA01
    co do tej beznadziejnej obsługi, to i owszem spotkałem się już w pewnej produkcji - polskiej niestety. gra zwała się delirium.

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Lady_Nika View Post
    Elrond chyba przeceniasz tutaj rolę thorangela on jest tylko modem, co on może ? kasować posty, dawać warny, forum to nie gra :P
    Jak to nie? Toż to piąty akt wcielony, pełen wartkiej akcji.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"