Results 1 to 9 of 9

Thread: problem z forum

kirkus132
    Guest

problem z forum

Witam,
    Mam problem z działaniem forum, nie wyświetla mi niektórych moich postów tak jakby ich nie było.Nie są kasowane przez modków bo nie dostaję puntów ostrzeżen, chyba że kasują bo coś im w niesmak ale to juz jest łąmanie moich praw.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Mam tak samo znikaja posty,cenzura,brak wolnosci slowa ,ale ostrzezenia i grozby caly czas otrzymuje ze podobno jestem rasista co do afroamerykanów

cytuje otrzymana wiadomosc: Przypominam, że próby umyślnego sprowokowania kłótni oraz próby atakowania innych osób na forum nie są mile widziane.
    Dodatkowo pragnę zauważyć, że określenie "czarnuch" wyraża postawę rasistowską, czego nie w żadnej postaci nie akceptujemy.
    Miej na uwadze, że dalsze naruszanie regulaminu może skutkować zablokowaniem dostępu do forum.

Pozdrawiam,
    BB_Naerjan

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

kirkus132
    Guest
    no za obraźliwe gesty nalezą ci się punkty, ale dlaczego giną moje posty, nie dostaję żadnych ostrzeżeń a posty znikają, czy ktoś ma jeszcze taki problem, mod wypowiedz sięi powiedz jak mam to naprawić

Server
    CLA01
    Kirkus, rozprzestrzeniasz się po forum szybciej niż ebola w Afryce.

Strach otworzyć lodówkę.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    no za obraźliwe gesty nalezą ci się punkty, ale dlaczego giną moje posty, nie dostaję żadnych ostrzeżeń a posty znikają, czy ktoś ma jeszcze taki problem, mod wypowiedz sięi powiedz jak mam to naprawić
    Moze dali Ci ingore,albo dales sam sobie i dlatego ich nie widzisz

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

kirkus132
    Guest
    jea jestem hakier i złamałem system, dałem sobie sam ignora, co za mistrzostwo.

Server
    CLA01
    Widocznie Twoje posty trafiają do kosza, a modki się w końcu nauczyli moderacji, że nie za każdy spam należy się warn.

A ta cała Naerjan to chyba pierwszy raz w życiu ma do czynienia z obsługą gier ogólnodostępnych, zanim zaczęła mogłaby liznąć trochę praktyki w innym supporcie, bo zachowuje się jak kura na grzędzie, a to oni są tu dla nas a nie my dla nich.

Server
    CLA01
    Nie wiem jak rozkładają się poszczególne składniki, ale z pewnością jest odgórnie sterowana i ma ścisłe wytyczne jak "rozmawiać" na forum. Wytyczne te polegają m.in. na tym jakich słów w żadnym wypadku NIE MOŻE używać (jak chcecie to je zamieszczę) oraz jakie MUSI używać, plus kilka innych określeń. Z tym poradziłby sobie nawet boot, wielu nie zauważyłoby różnicy.
    Nawet regulamin jest tak napisany aby umożliwiać w/w zachowania w pełnej bezkarności. Głosy merytoryczne ale krytyczne po prostu się usuwa.

Inna sprawa, że czasami się mocno zapędza, niepotrzebnie, bo wtedy bardzo łatwo zauważyć hipokryzję.

kirkus132
    Guest
    Czyli ma ściśle określony scenariusz ułatwiający kontrolowanie tłumu, od lat stosowany w telewizji, radiu gazecie, a nawet internecie