Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15

Thread: Rouška noci nefunguje správně

Server
    CLA01
    Tato sekce fóra se snad jmenuje Hlášení chyb ve hře (chyby v úkolech, záseky, atd.). Toto je chyba ve hře, tak to tady hlásím. Nějaká podpora se mi hledat nechce. Problém je popsán výše. Můžete jim to předat.

Server
    CLA01
    Problém je, že to zle graficky znázorní dosah pohyblivosti jednotiek, takže sa nato neda spoľahnúť. Inak mohli by ste už konečne opraviť aj pekelného červa a nepíšte mi prosim Vás rozprávky typu vyčisti sa cache a napíš podpore, lebo na jednej postave (stejny učet, stejny prehliadač, stejny počitač) mám červa normálne a na ďalších dvoch nie. Ak to nieste schopný opraviť aspoň si to priznajte a nerobte z nás idiotov.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Díky za hlášení. Některé problémy mohu předat sám, ale některé problémy vyřeší jedině podpora, já na to nemám zázemí. Proto vždy ty případy, které nemohu vyřešit sám, odkazuji na podporu - tam mohou chyby prošetřit V NÁVAZNOSTI NA VÁŠ ÚČET, mají na to potřebné nástroje atd. Proto když odkazuji na podporu, dělám to z nějakého důvodu.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Legseg View Post
    Problém je, že to zle graficky znázorní dosah pohyblivosti jednotiek, takže sa nato neda spoľahnúť. Inak mohli by ste už konečne opraviť aj pekelného červa a nepíšte mi prosim Vás rozprávky typu vyčisti sa cache a napíš podpore, lebo na jednej postave (stejny učet, stejny prehliadač, stejny počitač) mám červa normálne a na ďalších dvoch nie. Ak to nieste schopný opraviť aspoň si to priznajte a nerobte z nás idiotov.
    Co se týče červa, tak kdybys sledoval aktuální dění na fóru, dávno je tam napsáno, že o problému se ví a řeší se to! Laskavě také pozor na slovník. Vždy doporučujeme ta řešení, která mohou situaci opravit - častokrát je to opravdu záležitost vymazání cache, samozřejmě ne v tomto případě.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    O tom červovi musí vedieť Vaša podpora minimálne 3 mesiace. Čo sa týka sledovania fóra, není tu čo sledovať :-)

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2