Results 1 to 10 of 10

Thread: Strata armmi

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01

Thumbs down Strata armmi

Kilka dni temu Straciłem połowę armii był jakiś reset gry pod wieczór
    pech był taki ze przerwało mi walkę z Sandro 2
    po godzinnej przerwie gry straciłem sporo straciłem sporo płomienie chwały i niebianki
    jestem trochę poszkodowany...

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Najlepiej napisz do pomocy technicznej, opisz dokładnie sytuacje, podaj przedział czasowy, w którym to miało miejsce. Jeśli możesz określ też dokładnie ile jakiego wojska miałeś przed wyrzuceniam walki oraz co ocalało po.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Maniek123404 View Post
    gry straciłem sporo straciłem sporo płomienie chwały i niebianki...
    Widać, że Maniek popłynął, 2 x stracił...

Server
    CLA01
    i do tego za każdym razem "sporo"...

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Maniek123404, nie Ty pierwszy i nie ostatni straciłeś wojska po wyrzuceni z bitwy. Najdotkliwsze, są oczywiście "wywałki" z wieloetapowych walk z bossami, bo nie dość że poniosłeś "naturalne" straty w bitwie, zabrało Ci dodatkowo , to jeszcze ci walki nie zaliczyło i musisz ją stoczyć jeszcze raz. Uwierz mi jednak, że strata np.15% wojska, w wyniku przerwania bitwy, w której wróg jest 10x słabszy od ciebie, również nie należy do najprzyjemniejszych. Wiem to z własnego doświadczenia, gdyż w taki, bezsensowny sposób, straciłem do tej pory ok. 800 Kuszników (czytaj 800 kryształów), kilkaset Gwardzistów i Łuczników i kilkanaście Blasków.
    Zrób tak, jak już wspomniał Villemo - napisz do pomocy Technicznej, lecz w tej kwestii nie licz jednak na zbyt wiele. Zapewne otrzymasz odpowiedź z przeprosinami i zaleceniami, w styku "czyszczenie" ciasteczek itp., lecz mimo wszystko warto spróbować.
    Pozdrawiam

kirkus132
    Guest
    no to co, pisz do suppku oni ci napewno pomogą i napewno oddadzą ci wojsko a mi wyrośnie kaktus na dłoni

Server
    CLA01
    Mańku! Pisz (o tu: info-mmho.pl@heroes-online.com), co ci zależy, może zadziała opaczność i oddadzą. A nawet jeżeli nie, to na pewno będzie im przykro i przeproszą za niedogodności. Za to możesz być spokojny, bo zbadają sprawę i zrobią wszystko co w ich mocy, ażeby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości. Zapytaj przy okazji, czy oprócz tych kosmetycznych, mają namiar naprawić któreś z fundamentalnych i wielokrotnie zgłaszanych błędów.

kirkus132
    Guest
    Mańku, jest mi niezmiernie przykro, niestety nie jest to moja wina więc nie mogę ci pomóc. Postaram się jednak obserwować ten temat i zbadać tą sprawę oraz nic z tym nie zrobić

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    A mnie ta historia bardzo wruszyla ,nie tak jak admina i chetnie pomoge w tej sprawie

Wyczyść ciasteczka i pamieć flash, gdyby nie pomogło - skontaktuj się z pomocą techniczną. http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

pozdrowienia i milego dnia zycze

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

kirkus132
    Guest
    nawiązując kontakt z administracją poprzez wysyłanie wmaila pamiętaj żeby nic od nich nie żądać bo mogą być nie mili