Results 1 to 3 of 3

Thread: Úlomky zkušeností a rychlosti

Server
    CLA01

Úlomky zkušeností a rychlosti

Už cca 14 dní jsem nedostal odměnou za úkol žádný úlomek zkušeností ani rychlosti ... nevím jak jsou na tom ostatní, ale vzhledem k tomu kolik hrdinů se kolem mě prožene asi dobře. Když kolem mě sprintuje 10ka level a moje 30+5 postava se kolem plouží přijdu si trochu hloupě

Server
    CLA01
    Na úlomek zkušenosti či rychlosti jsem už taky dlouho nenarazil. Nejspíš je to schválně. Tyhle úlomky se dají koupit v obchodě za hrdinské pečetě, takže ti, co kolem nás běhají jak namydlení, si úlomky nejspíše kupují.

Server
    CLA01
    Úlomky opravdu vymizeli. A 10 level ho nejspíš má, protože vy výukové části v první kapitole je to jeden z úkolů - zakoupit úlomek v obchodě. Cena je však 0 pečetí. V úkolu jde jen o to naučit lidi kupovat za pečetě. Po vypršení platnosti úlomku, když postava přestane běhat, tak "donutit" k nákupu aby se neplazila. Sám jsem teď do úlomků investoval pečetě z týdenních bossů. Ještě jsou nějaký den za polovic.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.