Page 11 of 15 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 101 to 110 of 147

Thread: Brak możliwości zalogowania

Server
    CLA01
    P.S.
    - kiedy wprowadzona zostanie możliwość edycji postów - standardowa możliwość na 99% forum.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Podlacze sie do pytania,panie BB_Najeran kiedy zacznie sie sezon ligi pvp bo na INT 2 juz jest ?
    Dlaczego u nas na INT 2 jeszcze go nie wprowadzono ,zawsze musimy tu byc tak traktowani ?

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Zgadzam się z marianescu. Obecny team po prostu nie radzi sobie z zadaniem, które sobie postawił.

Server
    CLA01
    Dostałem informację od supportu, że pracują i ma to wysoki priorytet.
    W końcu jakieś info.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Gra chodzi dobrze,tylko mam maly problem ze jak zmieniam mapy na zalane równiny sesja sie zamyka ,lub laduje mape bez konca.
    Ogólnie po 2 -3 odświeżeniach zaskakuje mapka i jest okey

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Może i chodzi dla tych, którzy mogą się zalogować.

kirkus132
    Guest
    BB widzę pełan odpowiedź, niewidzialna to nei widzialna lae pełna, kiedy nam odpowiesz, kiedy kiedy, pvp,pvp, pvp

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Infamis View Post
    Dostałem informację od supportu, że pracują i ma to wysoki priorytet.
    W końcu jakieś info.
    Żartujesz sobie? To żadne info! Myślisz, że odpowiedzieliby Ci "sorry, ale permanentnie nie radzimy sobie z tematem, nie wiemy jakie jest źródło problemu, więc nawet jeszcze nie rozpoczęliśmy naprawy i nie wiemy kiedy to będzie możliwe. Sytuacja jest tragiczna bo co aktualizację wpadają nam nowe bugi, a ich bilans rośnie".

A tak jest niestety przykra prawda - to widać po tym co dzieje się w grze, odpowiedziach supportu i wpisach graczy na tym forum, że nie wspomnę o czacie...

Prawdziwą informację byłoby: "czerwia przywrócimy do xx.01.2015; wywalanie z gry podczas walki - do xx.02.2015; wywalanie z gry podczas zmian lokacji - do xx.01.2015."
    W innym przypadku to zwykłe lanie wody, tworzenie zasłony dymnej i robienie dobrej miny do złej - nomen omen - gry.

Przyjrzyj się na działalność BB_Naerjan na tym forum - nie udziela rzetelnych i wiążących informacji na najbardziej dotkliwe problemy. Jej "odpowiedzi" to szablon zawierający 3-4 "wierszyków", ewentualnie ich różne wariacje.
    Ale żeby stwarzać wrażenie że jest tutaj potrzebna, że niby się interesuje problemami i aby zaznaczyć swoją obecność, pozostawić jakikolwiek ślad- zabierze głos w całkowicie pomijalnej sprawie np. wypowie się na temat barwy jakiegoś stroju - a pytał o nią JEDEN gracz, JEDEN!
    Natomiast w kwestii bugów o które wielokrotnie pyta dziesiątki graczy w wielu wątkach - MILCZY.

A jak już się odezwie to jak czytam oczy zaczynają mi krwawić, np. na zgłoszenie problemów z logowaniem usłyszeliśmy "ale na czeskim serwerze (a raczej chyba odsłonie) działa poprawnie, więc i Wam powinno..." Ręce opadają. Mam nadzieję, że jak przyjdzie np. zgłosić usterkę w swoim aucie do salon/diler odpowie: "ależ proszę Pani, w wielu innych sztukach tego modelu wszystko działa poprawnie, więc u Pani też powinno..." i ta odpowiedź ją w zupełności usatysfakcjonuje.

Server
    CLA01
    Ależ nie zrozumiałeś mnie. Zgadzam się z Tobą. Pisząc, że "w końcu jakieś info" mam na myśli tylko tyle, że lepsze to niż - jak dotychczas - nic (o czym sam piszesz). Samo w sobie jeszcze nic nie znaczy. Jeżeli uda mi się dziś zalogować to uznam, że coś tam robią (coś tam to dobre określenie bo bugów w grze pełno). Jeżeli nie, to znaczy, że albo ściemniają pisząc, że problem ma wysoki priorytet albo po prostu nie radzą sobie mimo podejmowanych prób naprawy.

Server
    CLA01
    To info to DOKŁADNIE tyle co nic. Jest to szablonowa odpowiedź supportu na zgłoszenie DOWOLNEGO błędu.

Page 11 of 15 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast