Page 2 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 11 to 20 of 147

Thread: Brak możliwości zalogowania

kirkus132
    Guest
    nowa metoda, ja mam od miesiąca i tylko praktycznie zbieram premki za logowanie dzienne , a gra zawsze chodzi i ładuje jak należy, nie mam też problemow z cztem bo go zazwyczaj nei czytam, w gildi też nie jestem bo po co, żadnych dużych korzyści
    Last edited by Thorangel; 04.12.14 at 14:23. Reason: wulgaryzmy

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    Sorry Thor ale nie zdzierżę tego. Sam tego chciałeś, a wiec żeby naprawić problemz 1 tematu
    1. Sprawdź czy prąd dochodzi do gniazdka
    W kwestii formalnej: prąd nie (do)chodzi tylko płynie/(dopływa), ewentualnie dociera. Jeżeli chodziłby to byłoby... słychać kroki.
    Natomiast jeżeli dochodziłby to byłoby... słychać... khmmm.
    Dojść to może... a z resztą, nieważne...

Server
    CLA01
    u mnie to samo nie chce się zalogować jeden bohater działa a drugi nie .
    Może za dużo ciasteczek i niema ochoty grać

Server
    CLA01
    Czy ktoś kompetentny mógłby się wypowiedzieć kiedy macie zamiar umożliwić graczom ponowne zalogowanie się?
    Dziś, jutro a może będziemy czekać tyle ile naprawiacie problem z czerwiem, którego nie ma?
    Kto pracuje nad tą grą? Dwóch studentów informatyki w przerwach między kolejnymi zajęciami?
    I nie piszcie mi, że to 'beta' ponieważ nikt poważny nie próbuje brać pieniędzy za taką wersję.

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Spróbujcie napisać do pomocy Technicznej:
    - jeśli jesteście tzw. "wspieraczami" to w prawym górnym rogu tej strony, znajdziecie formularz zgłoszeniowy: http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc
    - jeśli wspomnianego formularza nie ma (jest tylko jakiś tekst), to piszcie maila na ten adres: info-mmho.pl@heroes-online.com
    Ewentualnie możecie spróbować napisać PW do któregoś z Modów, a także do Pani BB_Naerjan.

ps. marianescu, kirkusowi chodziło o to, by sprawdzić, czy jest napięcie na stykach gniazda. Przecież nie każdy jest elektrykiem. Swoją drogą, z fizycznego (fizyka) punktu widzenia prąd - to zjawisko, więc nie może ani płynąć, ani dochodzić. W języku technicznym jednak, używa się zwrotu "prąd płynie", co z fizycznego punktu widzenia jest "masłem maślanym", a mimo to jest używany (w sensie: "zjawisko występuje"). Mianem "prąd", określa się także, w potoczny sposób, pewną "elektryczną" wielkość fizyczną, a mianowicie "natężenie prądu". Można więc stwierdzić, że praktycznie zawsze, ww. używane powszechnie zwroty - są niepoprawne. Cóż poradzić? Tak się "utarło" i tak się używa.

Server
    CLA01
    Witam, jestem już pewna że problem jest z logowaniem do gry.... sprawdziłąm na 3 róznych kompach z różnymi dostawcami internetu nadal nie mogę " wejść" do gry.... heh

kirkus132
    Guest
    Sorry ale muszę zapytać, internet podłączony??

Server
    CLA01
    Próbujesz być śmieszny czy jesteś taki durny? Choć i tak na jedno wychodzi.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    durnababa wlasnie wchodzilem na 2 konmpach na obu dziala poprawnie

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Page 2 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast