Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: artefakty dla Rycerza Przystani

Server
    CLA01

artefakty dla Rycerza Przystani

dlaczego nie ma nakrycia glowy i rynsztunek poboczny dla nich, sa legendarne co daja dusze, magie, bohaterskie wsparcie a gdzie znajde co ma moc, obrone i szczescie? czy takie artefakty istnieja? grajac rycerzem mocy potrzebuje mocy nie magii

Mahora's Avatar
    Server
    CLA01
    Z nakrycia głowy jest - "Maska Oddechu Śmierci"
    Moc - 410
    Obrona - 190
    Szczęście 115
    Wchodzi w skład zestawu - "Szaty Rycerza Śmierci"
    Wymagany Poziom 22
    A potem długo, długo nic!!

Z pobocznego, to jak ktoś wie co można ciekawego wyłupić i gdzie to proszę o info.

Bohaterowie mocy są traktowani po macoszemu również co do artefaktów i niestety z tego co obserwuję to nie ma zbyt wielu ciekawych dla tej klasy,

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    Rynsztunek poboczny:

Wiosło przewoźnika
    Moc: 380
    Obrona Stworzeń: 640
    Dusza: 65
    Set: Skarby Latających Łodzi

Dropi z Wiwerny.
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    -to TY osiagnales experta w trolingu

http://heroes-online-wiki.com

Server
    CLA01
    to dla nekro, od biedy moze byc

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    faktem jest ze powinni dac artefakty w te 3 miejsca ( glowa , poboczny i ozdoba ) dla ryckow z przypisana moca i obrona , ale tylko dla ryckow , bo na chwile obecna sa magowie niczym sie nie roznia jesli chodzi o moc i obrone od rycerzy ... bohater mocy a slabszy od maga , troche to smieszne

Przedzial's Avatar
    Server
    CLA01
    Również mi brakuje takiej mozliwosc. Skoro rycek podlega mocy i sami tworcy ograniczaja go do dwóch ruchow na ture, to jego jednostki powinny miec pie... uderzenie . Brakuje nakrycia glowy, pobocznego i ozdoby dedykowaneych tylko dla rycka... z MOCĄ i OBRONĄ, a nie jakas magia i boh. wsparciem które mu się ciagle wciskuje w jakis zjebanych zestawach albo w innych badziewiach. Wiekszosc umiejetnosci ktore uzywa rycerz nie sa zalezne od poziomu magii i wsparcia (rozkaz wodza, szyderstwo, szarza i wiele innych). W takim razie po co mu to ? Po jakiego ciorta wiec sztucznie oslabiac rycarza? Po co dawac mu wiecej jednostek zamiast uwydolnic te ktore juz sa?

Cedirae's Avatar
    Server
    CLA01
    Zdecydowanie powinni coś z tym zrobić. Ja na 30+1 poziomie biegam z ozdobą dla... 15. Masę mobków ubiłam, na bohaterskich, trudnych, kilka tygodniowych też. I jak na razie to najlepsza ozdoba, którą udało mi się znaleźć, co jest lekkim nieporozumieniem.

Server
    CLA01
    jak dluzej pobiegasz to jeszcze moze stukniesz Trzy Twarze(z Daevy najszybciej) , najwyzsza ozdoba dla Ryca wiec tu jeszcze cos mozna ,
    ale glowa masakra nie ma nic wyzszego!!! niz maska oddechu z poziomu22 i tu jest dopiero dupa blada:-(

Server
    CLA01
    Niestety artefakty w tej grze kuleją, i nie chodzi mi tylko o to, że brak odpowiednich dla mocy. Bardzo często trafiam na arty dla magów, które powinny być właśnie dla mocy. Coś jest nie tak. Też mnie zadziwia fakt, że oddziały mojego kleryka mają taką samą obronę i moc jak rycerza. Nie rozumiem podejścia takiego jak tu zastosowano, czyli moc, obrona dusza lub szczęście oraz magia, bohaterskie dusza lub szczęście. Zastanawiam się co stoi na przeszkodzie aby artefakty były bardziej zróżnicowane? Np, magia obrona i dusza, lub moc magia, szczęście (czyli całkowity miks statystyk). Każdy by sobie dobrał to co mu pasuje. I niech mi ktoś nie mówi że to mogłoby spowodować zbytnie wzmocnienie, którejś z klas.

Qfelos's Avatar
    Server
    CLA01
    "Maska Oddechu Śmierci" gdzie tego szukać?

Page 1 of 2 1 2 LastLast