Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18

Thread: artefakty dla Rycerza Przystani

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    faktem jest ze powinni dac artefakty w te 3 miejsca ( glowa , poboczny i ozdoba ) dla ryckow z przypisana moca i obrona , ale tylko dla ryckow , bo na chwile obecna sa magowie niczym sie nie roznia jesli chodzi o moc i obrone od rycerzy ... bohater mocy a slabszy od maga , troche to smieszne
    Dodatkiem do tej parodii jest to że najlepsze zbroje i bronie na moc z bosów tygodniowych sa dla bohaterow magii tylko.

Server
    CLA01
    Na początek podziękowanie dla Ciebie za ciekawe wpisy.
    Zgoda, ze frakcje się nie różnią za wiele, jeśli już to na niekorzyść Rycerza. Np. okrzyki powinny być tylko dla mocy ( Diablo)'Jak mag ma szarżę to dlaczego ja nie mogę mieć całunu. Choćby ze zwojów,
    Moim zdaniem twórcy gry idą w stronę osłabiania, a nie wzmacniania postaci. Zaczęli od Rycerzy i patrzą co się będzie działo na forum. Potem kolejna zmiana i tak w koło.
    Zmiana, event ,jak to się przekłada na zakup pieczęci i kolejny pomysł. Decydują algorytmy sprzedaży pieczęci.
    Po zmianach na początku lutego z tygodniowych wypada mi tylko magia. na szczęście mam alta maga.
    Na koniec.
    TO TYLKO GRA

Server
    CLA01
    Ja to was nie rozumiem - jak można pisać że Rycerz jest osłabiony (czy też niedowartościowany) !!!! Po ostatniej aktualizacji dodano mu jednostek - dołożono masowe rozproszenie (co poniektórzy za tym płakali jak dzieci - ale raczej przydatne tylko na PvP), i co najważniejsze dodano 2 ruch !!!!!. Jeszcze mało ? może powinni dodać coś na zasadzie zdolność samo wygrywania bez strat - heheh.

Pozdro - obecnie Kleryk lvl 30+8 i Rycerz 10 lvl (po resecie)

Server
    CLA01
    Towarzysze nie można porównywać gry RPG do Herosów, tutaj nie gramy samym bohaterem ale wojskiem i dlatego dysproporcje między klasami nie powinny być tak drastyczne. Opieram się cały czas na bilansie walki, czyli stratach. Mr_Pool__ twierdzi, że rycerz słaby nie jest, ano nie jest słaby lecz mało grywalny. Owszem można załadować 3 serafy i 3 blaski, ale przecież są inne jednostki. Mam fantazję zagrać łucznikami (ulepszonymi) to powinienem móc, ale jak to zrobić gdy byle stadko wiwern wyżera pół slotu łuczników, a gdy stad jest kilka to 'zdechł pies' znaczy nima łuczników (kuszników). Bitwę owszem wygram, ale sęk w tym, że miasta nie nadążą z produkcją wojska, gdy w każdej byle bitewce mam tracić kilkadziesiąt do kilkaset kuszników, kilka do kilkudziesięciu elitarnych i/lub bohaterskich. Tydzień zbierać jednostki by stoczyć kilka bitew w łykend?
    Piszę to z poziomu gracza nie posiadającego najwyższych tierów, a z poziomu powiedzmy początkujących smoczych rycerzy.

Server
    CLA01
    Cześć wszystkim dołaczam sie do waszej dyskusji

Server
    CLA01
    Zgadzam sie z ryckami po co nam drugi ruch jeżeli brakuje nam many na jakieś bezwartościowe skille.I dlaczego niby mag i kler moga mieć skille takie jakie ryc ma to niech bedzie równo i ryc niech bedzie miał w zwojach to co maja postacie z 4 turami. Poza tym jeżeli gracz z ryca ma byc dumny to niech dadza te dwa arty hełm i rsztunek poboczny na moc bo ozdobe gdyby dali to może by była troche przesada ale nie jestem ani tego pewien.Oczywiście artyżeby nie były z bossów tyg ale także z tierów. Bo jesli kler wyciagnie 4kmocy bez niczego i ma jeszcze 4tury a rycek który ma może o niecałe 1kwiecej i jeszcze z runa to kur.. gdzie tu sprawiedliwość. I niech mi nie pisze że ryc bedzie zbyt silny, bo to nie przesada. Mam nadzieje że niedługo dorobia te dwa itemki a może nawet trzy także i ozdobe.

Server
    CLA01
    Nie trzeba nowych itemów. Wystarczy dodać pasywne umiejętności zwiększające moc, obronę, lub szczęście. Moc i szczęście zależne od magii a obronę od bohaterskiego wsparcia. Dobrać odpowiednie wartości i problem rozwiązany. Na pewno mniej roboty niż przy robieniu masek i rynsztunków pobocznych pod moc.

Server
    CLA01
    Przecież to śmiech na sali żeby dla bohatera mocy było tylko po 1 artefakcie na połowę rynsztunku. Jak najbardziej podzielam opinię że należy dorobić artefakty z mocą. Tez latam z helmem z 22lvl i dla necro jeszcze.

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2