Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Nieoficjalny serwis i forum gry - szukam zainteresowanych i redaktorów

Server
    CLA01

Lightbulb Nieoficjalny serwis i forum gry - szukam zainteresowanych i redaktorów

Cześć Wszystkim.
    Jestem w stanie u siebie na hostingu postawić serwis (prawdopodobnie oparty na wordpress albo joomla) który będzie zrzeszał graczy, ułatwiał komunikacje i w miarę czasu tworzył przewodnik i poradnik po świecie Might and Magic Online. Poszukuje graczy zainteresowanych rozwojem tego serwisu (ludzi do tworzenia treści)
    Dodatkowo do serwisu postawię również proste forum do którego szukam moderatorów i w sumie również użytkowników

Dajcie znać jakie jest zainteresowanie tego typu serwisem i forum na tym etapie beta testów gry.

Pozdrawiam Serdeczenie
    Sir Kanka

Ragroth's Avatar
    Server
    CLA01
    Póki co, mało jest stron, na których można znaleźć przydatne informacje dotyczące bossów/lokacji/zadań. Jakby to wypaliło to ewentualnie jestem w stanie wspomóc taki portal swoją obecnością, wiedzą, doświadczeniem.

PS: nie wiem czy PW doszło do ciebie czy nie ;o

Server
    CLA01
    Z chęcią ci pomogę.

Server
    CLA01
    również pomogę !

Server
    CLA01
    Gdybyś był już na etapie dobierania odpowiedzialnych i konkretnych osób do grupy moderacyjnej forum to chętnie bym pomógł, tak jak i zresztą z różnymi przydatnymi treściami

Server
    CLA01
    Ja też pomogę

Galadros's Avatar
    Server
    CLA01
    Skoro tak wszyscy się zgłaszają i ja to zrobię pomysł jest fajny i z chęcią bym pomógł w jego realizacji

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01
    Z miłą chęcią się dorzucę!

Server
    CLA01
    Praca co prawda nie pozwala mi na granie ciągle itd ale czytanie i pisanie jak najbardziej, dlatego też z chęcią pomogę w pisaniu newsów ciekawostek i pilnowaniem nad ogólnymi zasadami. W razie czego daj znać.

PoloxDisc's Avatar
    Server
    CLA01
    Chętnie pomogę ci w realizowaniu twojego planu,mam dużo czasu zważając na wakacje

Page 1 of 2 1 2 LastLast