Results 1 to 5 of 5

Thread: Zgineły pieczęcie

Server
    CLA01

Zgineły pieczęcie

Witam
    Nie wiem czy pisze w dobrym temacie ale nie wiem gdzie to zgłosić.
    Z dnia na dzień zginęło mi 2000 pieczęci bohatera.
    Pozdrawiam. i czekam na pomoc.

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    jest tyle pułapek gdzie można przypadkowo wydać pieczęcie i człowiek nawet sie nie zorientuje odrazu, napisz do supp, ale dostaniesz odp jak wyżej zacytowana
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

kirkus132
    Guest
    nie, napiszą jesszcze że im przykro

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witaj Beljal!

Jeżeli zauważyłeś utratę Pieczęci Bohatera, uprzejmie proszę o kontakt z obsługą klienta. Zalecam dołączenie zrzutu ekranu, na którym widoczne będą Pieczęcie Bohatera w ilości, jaką aktualnie posiadasz. Utracone Pieczęcie, w wyniku błędu, powinny zostać zwrócone na Twoje konto.

kirkus132
    Guest
    Cichaj kasuju postów, cenzurkę wprowadź, do załozyciela tematu, mozesz pisać do suportu, napewno ci pomogą profesjonalnie jak udowodnisz im że to z ich winy utraciłeś pieczęcie(twoje zdanie bb Utracone Pieczęcie, w wyniku błędu, powinny zostać zwrócone na Twoje konto. ), opis na własnym doświadczeniu, niestety nie gram w to bo nie mam tak pojemnego dysku żeby zapisywać filmiki z gry bo co chwila a to aria ginie a to pieczęci mniej, a to jakiś inny bug i z każdą aktualizacją jest coraz gorzej