Results 1 to 6 of 6

Thread: Misje Gildii - zero exp i zadnych surowców za wykonanie

Server
    CLA01

Misje Gildii - zero exp i zadnych surowców za wykonanie

Hej. Nie wiem co się stało ale sprawa wygląda tak. Jestem w gildii ale nie miałem dostępu do tablicy gildii, bo jeszcze nie doszedłem do takiej misji. POmagałem szukać pradawnych skarbów itp., ogólnie brałem udział w misjach gildii. Trochę się tego nazbierało generalnie. Doszedłem w fabule do miejsca w którym jest tablica misji gildii. Zakończyłem wszystkie misje wykonane (około 10 łącznie koło 20tys. exp i sporo surowców w tym potrzebny mi metal) a nie dostałem za nie NIC. ani pół punkta expa ani 1 surowca. CO mam zrobic??

kirkus132
    Guest
    usunąć konto albopogodzi c się z bugami

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Tez tak mialem sporo w misji na niski poziomie postki ,jak dotarlem do tablicy gildii z 10+ misji zaliczylo mi 3-4 reszte bez nagrody,tak samo jak z 10 znajowych ja wbija poziom masz nagrode a 11+ osobie dopiero po 24 godzinach limit.Ale ze nic Ci nie dalo to dziwne,napisz do supportu podaj date godzine w przyblizeniu powinni pomóc w tej sprawie.

Server
    CLA01
    @kirkus132 jesli sie nie ma nic madrego do powiedzenia to sie odzywac nie powinno nie chcesz pomoc to nie rob spamu.
    @HrabiaMoczymorda do supportu na forum ? czy jakos modow w grze zaczepiac ?

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    pomoc support przed zalogowaniem do gry,ale na forum tez mozesz zapytac

kirkus132
    Guest
    tak bo kogoś obchodzi bug z gildiami,kup pieczęcie i strać na jakieś badziewie zobaczysz co to bug