Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 32

Thread: Rycerze

Server
    CLA01
    Ale co chciałeś osiągnąć, bo napisałeś o rzeczach oczywistych, z których dla "programistów BB" nic nie wynika...

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MaxDamagDA View Post
    Zirytowany tym jak bezużyteczny jest rycerz śmierci wobec klera postanowiłem sam ów klera zrobić. Moja postać ma 6 dni... Mam tylko kilka budynków i generalnie to po fabule nic nim nie robiłem i od razu poszedłem na pvp. Ów pvp grałem 3 dni i to też z przerwami. W końcu trafiłem na rycerza śmierci, który nie ucieka i znając jego słabe strony ( czyli wszystkie ) postanowiłem sprawdzić jak daleko można się posunąć dzięki mechanice gry...

Gratki
    !!!BALANS!!!

Tyle my rycki śmierci możemy ugrać w pvp (* nie używając flar, jednostek przystani i innych dziwacznych kombinacji bo kler nie musi... )
    No w pvp rycki sa niczym w pve daja rade jak wyzej pisalem

Co za samombójca same tkaczki 990 krysztalu w plecy a reszta he he

Server
    CLA01
    Samobójca? Standardowy gracz, przecież - jak twierdzą programiści z BB - balans jest jak ta lala, i do tego poprawiany był...

Server
    CLA01
    Najlepszym rozwiązaniem byłoby zwiększenie liczby punktów życia jednostek wraz z poziomem rycerza!

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by KasSsoPL View Post
    Najlepszym rozwiązaniem byłoby zwiększenie liczby punktów życia jednostek wraz z poziomem rycerza!
    Niezła myśl sama w sobie, ale to dalej 4:1 w ruchach bohaterow które maja najwiekszy wpływ na bitwe, żadne wojsko tego nie zrekompensuje.

Mahora's Avatar
    Server
    CLA01
    Najprostsze rozwiązanie, proponowane już wielokrotnie - to dać Rycerzom dodatkowy ruch na turę. Najpierw na testowym to sprawdzić, potem dać na bete, ew. Modyfikować 1 ruch na magie, drugi na okrzyk albo zwój. Można by jeszcze pomyśleć o umiejętności klasowej Rycerzy "Taktyka" pozwalającej przed walką rozstawiać jednostki oczywiście na ograniczonym miejscu pola bitwy, jak to było w innych Heroesach. Można to wprowadzić jak dodatkowy ruch okaże się za słaby aby zbalansować klasy, albo alternatywnie jeśli dodatkowy ruch okaże się za mocnym rozwiązaniem przy balansowaniu. Rozwiązań jest wiele, ale trzeba chcieć je wprowadzać i zauważyć istniejący problem. Cóż na razie prowadzone są ponoć "badania"

kirkus132
    Guest
    Spokojnie ludu, jeszcze znerfią klera, takz darujmy sobie gdybanie bo wątpię żeby tak zostało, chyba że programiści lubią klera i go będą ulepszać

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mahora View Post
    (...) dać Rycerzom dodatkowy ruch na turę. Najpierw na testowym to sprawdzić, potem dać na bete, ew. Modyfikować 1 ruch na magie, drugi na okrzyk albo zwój. (...)
    Nie wiem czy zauwazyłes, ale jedyny testowy serwer tej gry to ten na którym grasz.

Mahora's Avatar
    Server
    CLA01

Server
    CLA01
    Co Im szkodzi dać ryckowi 1 ruch więcej? Zadowolenie graczy, być może nawet przypływ nowych/starych graczy = większy zysk. Nie rozumiem Ich posunięcia.

Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast