Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 130 (27. 11. 2014)

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01

Diskuze ke změnám MMHO verze 130 (27. 11. 2014)

Zde můžete diskutovat o změnách verze verze 130 (27. 11. 2014). Protokol změn je zde.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    "jedná se o spíše malou aktualizaci s jen jednou novou funkcí"
    Ani jsem nemusel číst dál a bylo mi jasný, že se jedná onějakou upravu kolem plateb. VÍCE VYSKAKUJICICH OKEN (zaplat, zaplat) nám opravdu zpříjemní pohyb v menu.

Server
    CLA01
    Abych získal výsledek linie tvrdé obrany si budu asi muset založit nového hrdinu nebo ho lze získat nějak zpětně?

Server
    CLA01
    Změny uživatelského rozhraní
    Trochu jsme změnili uživatelské rozhraní a přidali do něj jednu novou funkci: pokud k nákupu předmětu nemáte dost zdrojů, přidali jsme možnost rychlého nákupu. V tomto vyskakovacím okně nyní můžete zakoupit všechny chybějící balíčky zdrojů za nejlepší cenu bez nutnosti nejdříve navštěvovat herní obchod a inventář. Pokud už balíčky zdrojů vlastníte, můžete je zde také rovnou aktivovat.
    <povzdech>Cožpak nejsou jiné a možná i důležitější věci, které potřebují vylepšit (vyvážení rytíř vs. mág, atd. atd.)?</povzdech>

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Darken1 View Post
    <povzdech>Cožpak nejsou jiné a možná i důležitější věci, které potřebují vylepšit (vyvážení rytíř vs. mág, atd. atd.)?</povzdech>
    Jistě jsou a na nich pracujeme také. Na tomto se však už pracovalo delší dobu.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Co to je za délku "delší dobu"? My si na to tak už stěžujeme delší dobu a nic se stále neděje. Pořád se něco přidává, balancuje, renovuje, ale to nejdůležitější se stále nekoná.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Jistě jsou a na nich pracujeme také. Na tomto se však už pracovalo delší dobu.
    Mělo to být jisté popíchnutí jestli by se nemělo spíš upřednostnit řešení stále diskutovaných problémů. Namísto toho aby se zaváděli další a další možnosti jak utratit pečetě (nebo jak je snadněji z lidí vytáhnout). Kromě toho, že to je pěkně nevýhodné když chybí jen pár surovin (pár = schází míň, než kolik nabízí hromada suroviny - u mě např. 696 dřeva)

Server
    CLA01
    Četla jsem, že byla třetí fáze u Sandra opravena. Nadšeně jsem se na něj vrhnula, že ho konečně dokončím a ejhle... stejná chyba. Takže zase nic, pořád na něm jsem zaseknutá. Zkoušeno v Mozille i Exploreru. Už jsem ten úkol dělala tolikrát, že umím obě fázy s nulovou ztrátou. Doporučuje se na Sandra snad nějaký spešl prohlížeč, kterým se do té třetí fáze dostanu? Chrome jsem nezkoušela, protože je v něm hra téměř nehratelná, jak se luxusně seká...

Server
    CLA01

Problémy po aktualizaci 27.11.2014

Nelze se podívat na své přátele a ani cech.Zkoušel jsem vymazat cache prohližeče a flash playeru a pořád nelze přátele ani cech zobrazit.Přitom ale na tom samem počítači akorát jiný uživatel mu funguje vše. Nějaka rada nebo pomoc?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by YarBek View Post
    Co to je za délku "delší dobu"? My si na to tak už stěžujeme delší dobu a nic se stále neděje. Pořád se něco přidává, balancuje, renovuje, ale to nejdůležitější se stále nekoná.
    Déle než když přišla hlavní vlna negativní zpětné vazby.
    BB_Rothangald

Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast