Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Thread: Tragiczna usterka od wielu dni

Server
    CLA01

Tragiczna usterka od wielu dni

Witam.
    Na wstępie powiem, że kilka razy już wysłałem e-mail do supportu poprzez formularz na stronie, jak również próbowałem zgłosić problem poprzez facebook, niestety mając nadzieje na rozwiązanie go przy najbliższej przerwie technicznej, jedynie się rozczarowałem :-/
    Ogólnie problem pojawił się 12-VII, czyli minęło 6 dni, a jest on o tyle uciążliwy, że wcale nie mogę wykonywać misji głównych. Cały myk polega na tym, że w rozdziale 4, lvlu 25-26 w lokacji Łuk, misja "Czarne Łzy, Czarne Oczy", gdzie do pokonania jest Zbir Czarnego Kła (na straży przed chatką), został on raz pokonany przeze mnie, jednak wystąpił jakiś błąd i po przelogowaniu się, jakiś inny mob się pojawił (kosztował punkty akcji, a to nawet nie był boss, tylko zwykły mob), uznałem to za chwilowy problem i również z kolegą w drużynie pokonaliśmy go. Następnym zadaniem jest kliknięcie w te drzwi, gdzie podejrzewam jest jakaś rozmówka (Użyj: Wejście do Kryjówki Czarnego Kła ) i to powinno przenieść mnie do kolejnego zadania, jednak jest to niemożliwe ponieważ drzwi są nieaktywne i nie można w nie kliknąć. W związku z tym, nie jestem w stanie ukończyć tego błahego zadania poprzez jakże uciążliwy błąd aplikacji. Mam nadzieje, że ktoś mający kontakt z supportem technicznym zainteresuje się tą sprawą oraz zostaną poczynione odpowiednie kroki, jak np. manualne ukończenie zadania lub chociaż jego reset (co wydaje mi się byłoby dobrą funkcjonalnością dla wielu).

Pozdrawiam i czekam niezwłocznie na przywrócenie możliwości dalszej gry.

NARESZCIE, moje bóle i męki nie poszły na marne i problem został rozwiązany poprzez reset zadania. Dzięki serdeczne za ten akt miłosierdzia )
    Pozdrawiam
    Last edited by toshibiak; 18.07.14 at 17:10. Reason: dodanie screena. NAPRAWIONO

Server
    CLA01
    Też mam dokładnie taki sam problem. Czekam już tydzień na pomoc supportu niestety bezskutecznie.
    Proszę o naprawę błędu i na moim koncie, Nick w grze: Goltar

Server
    CLA01
    Zapominacie , że to jest beta - a wiec nie liczy się masowo wbijanie lvl i na wyścigi bicia lvl a testowanie gry i zgłaszanie błędów - to jest beta jak wspomniałem - wiec support na pewno podobnych zgłoszeń ma mase bo nie sposób wszystkiego zrobic od razu

Server
    CLA01
    Ja też mam ten sam problem Może i jest to beta, ale na rosyjskim serwerze działa już od 5 maja, więc grę mają przetestowaną.Nie chodzi o nabijanie lvl, tylko odkrywanie nowych lokalizacji.Ile można farmić te same zadania i mapę

Dodaje screen.Używam firefox.
    http://i.gyazo.com/741904a7f3b696cba405cf76f2d59eee.png

Błąd naprawiony, dzięki za pomoc
    Last edited by Artur_Scubi; 26.07.14 at 10:44. Reason: dodaje screen problemu

Server
    CLA01
    Odświeżam temat bo chciałbym napisać parę słów o przyczynach tego błędu.
    Błąd się pojawia jak ktoś kliknie na przejście przed zaliczeniem przez grę zadania. Staje się to możliwe po pokonaniu broniących przejścia strażników.
    Jak wiadomo serwer czasami laguje i zdanie może zostać zaliczone z opóźnieniem nawet do kilku minut. Najpierw myślałem, że jest problem z zaliczeniem zabicia strażników, ale po kilku minutach i paru relogach zadanie zabicia zaskoczyło. Niestety w między czasie kliknąłem na przejście i nie mogłem tego zrobić ponownie już po zaliczeniu pierwszej części zadania.

Jest to błąd, który będzie się powtarzał, bo lagi występują losowo i nie sądzę żeby to się zmieniło. Po prostu trzeba zmienić parę linijek kodu w zadaniu i problem rozwiązany.
    Mam nadzieję, że w końcu doczekam się resetu zadania bo jak inne osoby w tym wątku nie jestem w stanie dokonać postępów w grze.

Quote Originally Posted by B1ack View Post
    Zapominacie , że to jest beta - a wiec nie liczy się masowo wbijanie lvl i na wyścigi bicia lvl a testowanie gry i zgłaszanie błędów - to jest beta jak wspomniałem - wiec support na pewno podobnych zgłoszeń ma mase bo nie sposób wszystkiego zrobic od razu
    Słaba wypowiedź nie mająca związku z tematem. Nikt nie mówił o masowym wbijaniu poziomów tylko o błędzie gry uniemożliwiającym postęp w grze, a ty zaciemniasz przejrzystość wątku i nic nie wnosisz do tematu.

Server
    CLA01
    Również mam ten sam problem. Liczę na pomoc odnośnie tej kwestii.Używam Google Chrome. Reset zadania mile widziany. Z góry pozdrawiam. Wojownik_Dzihadu. Nazwa postaci: ThePantheon
    Last edited by Wojownik_Dzihadu; 31.07.14 at 23:51. Reason: Screen problemu

Server
    CLA01
    Witam, dzisiaj około południa także doszedłem do tego zadania i mam ten sam problem co w poprzednich postach wiec proszę o pomoc.
    Nazwa postaci: Grzesiek
    Screen: http://postimg.org/image/xehbkwq4j/

Problem został rozwiązany
    Last edited by Samuraj44; 07.08.14 at 07:18. Reason: screen

Server
    CLA01
    Witam serdecznie, dzisiaj również stałem się ofiarą tego ponurego błędu. Byłbym niezmiernie wdzięczny za naprawę tego "buga". Nazwa postaci: Twinings.
    Screen do weryfikacji:
    http://postimg.org/image/cx0yswa9n/

Server
    CLA01
    Witam, i ja także mam ten sam problem.Proszę o reset zadania mój nick to Piters31
    Screen do weryfikacji:http://postimg.org/image/o4ts3howz/
    Last edited by Piters31; 29.07.14 at 17:07.

Server
    CLA01
    Ten sam problem,
    nick w grze: Akup
    Podsyłam również screena jak poprzednicy.
    http://postimg.org/image/d6p6q8urf/
    Last edited by Trollminator; 30.07.14 at 01:36.

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast