Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 20 of 20

Thread: Vyjádření ke zpětné vazbě na aktualizaci na verzi 129

Server
    CLA01
    Ano, následně proběhla individuální komunikace.
    Reagoval jsem na jejich hromadné odpovědi a upřesňoval jim, co podle mě ještě přetrvává a co ne (tyto maily jsem smazal bez reakce).

Když už jsem ty chyby reportoval, tak to nehodím jen tak do koše, že?

Server
    CLA01
    to mi udělali na ticket s chybějícím achievmentem, zeptali se, jestli se to náhodou nespravilo přes noc a pak mi napsali, že to nemají jak opravit (wtf?). Kdybych napsal že mi zmizela armáda, tak asi spáchají na podpoře hromadnou sebevraždu...

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by mindlesSheep View Post
    to mi udělali na ticket s chybějícím achievmentem, zeptali se, jestli se to náhodou nespravilo přes noc a pak mi napsali, že to nemají jak opravit (wtf?). Kdybych napsal že mi zmizela armáda, tak asi spáchají na podpoře hromadnou sebevraždu...
    Zmizelá armáda a chybějící achievement je něco jiného. Hráči, kteří achievementu dosáhnou po opravě, ho dostanou. Bohužel ti, kteří už jsou dále, ho zatím zpětně nedostanou. Takový je momentální stav, uvidíme, co se bude dát dělat do budoucna. Nezapomínejte, že jsme v betě.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    to nedává smysl, je to jedna proměnná, práce na pár sekund

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by mindlesSheep View Post
    to nedává smysl, je to jedna proměnná, práce na pár sekund
    Zabýváš se snad profesionálním vývojem online MMORPG v prohlížeči? Ujišťuji, že vývojáři dělají maximum. Zpětné udílení achievementů má však ve světle důležitějších problémů prozatím jen nízkou prioritu.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Apropo ano oproti mágovi jsem slabší jako rytíř.
    Ovšem co mi vadí je, že nehraji během souboje stejný počet tahů. Prostě si mág může zahrát víc (tahů) a to je pro mne deprimující. Díky. Ať se daří! MMamba

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MaicosMamba View Post
    Apropo ano oproti mágovi jsem slabší jako rytíř.
    Ovšem co mi vadí je, že nehraji během souboje stejný počet tahů. Prostě si mág může zahrát víc (tahů) a to je pro mne deprimující. Díky. Ať se daří! MMamba
    Vyvážení rytířů a mágů momenálně přehodnocujeme. Uvidíme, jaký bude výsledek. U rytíře je to však tak, že má jednotku navíc, zatímco mág má ten tah.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Mág nemá navíc jenom jeden tah, ale tři... což je to, co způsobuje nerovnováhu.

Server
    CLA01
    To je debata dokolečka jako u bl...a. Mág si tu jednu jednotku může 3x nahradit jakýmkoli kouzlem a rytíř si nedá ani zrušení magie nebo očistu, protože svůj tah už hrál (azyl) nebo ho nemá (nekro). Takže v jednom kole slepota, pacifikace a třeba časový zámek od klerika, případně nekromancer dá roušku noci, strnulost a zpomalení. A rytíř si už těžko škrtne.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Ano, bouřlivá debata o rovnováze rytíře a mága již proběhla, a stále můžeme číst její dozvuky. Nicméně jak jsem již psal jinde, momentálně přehodnocujeme vyvážení rytíře.
    BB_Rothangald

Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2