Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: Vyjádření ke zpětné vazbě na aktualizaci na verzi 129

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01

Vyjádření ke zpětné vazbě na aktualizaci na verzi 129

Vývojáři dostali veškerou zpětnou vazbu z fóra i z Facebooku a vzkazují následující k nejdůležitějším tématům:

Hrdinové magie silnější než rytíři
    Obdrželi jsme zpětnou vazbu, záležitost prověříme a zohledníme veškeré detaily. Komunitní tým nám předal vaše názory, které jsme předali týmu designu hry, který se tímto nyní zabývá. Abychom získali co největší přehled o dané situaci, budeme se těšit na vaši další zpětnou vazbu, kterou nám komunitní tým opět předá. Pokud chcete, můžete pod toto vlákno přidat odkaz na vaši původní zpětnou vazbu, abychom skutečně zaručili, že se k nám dostane naprosto vše a rychleji.

Inventář
    Jsme si vědomi, že mnoho hráčů má výhrady k velikosti inventáře a jeho aktuálnímu chování. Vyhodnotíme technické možnosti a budeme vás informovat o výsledku.

Závažné chyby
    Jsme si vědomi chyb, které ve hře stále zůstávají. Pracujeme na jejich nápravě a těm nejkritičtějším jsme dali nejvyšší prioritu.

Děkujeme za vaši podporu.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Hrdina síly:
    Měl by mít více pasivních možností, neboť manou on opravdu nevládne.
    Měl by mít tah navíc, protože se nemůže jinak léčit, než svitky a jednotkama a co svitek, to ztracený tah. To, že má stack jednotek navíc, nevyváží mága, který ho pacifikuje, oslepí, zpomalí atd atd atd.....
    Pokud chcete zachovat stávající stav, měli byste mu dat větší odolnosti a více jednotek do stacku, aby se vyrovnali ztráty. Ovšem toto řešení by bylo stejně k ničemu, neboť by měl Hrdina síly velké ztráty upgradnutých jednotek.
    A jak všichni víme, například u BOSSu je nejdůležitější nemít ztráty (2 a 3 faze). Například BOS jako je HLAS, CERV, nebo Velká stará (a její hromadný útok).
    Co mu dát možnost před bojem rozestavit jednotky jinak? Od sebe? Tím by měl výhodu pře hromadnýma útokama.

Inventář....
    Svitky a mana zabírají moc místa. Svitek je papír, papír je nic oproti artefatku.
    Vemte si příklad z DIABLA, kde se stackují drobné věci po 1000ks a zabírají místo v inventáři 2x menší, než běžné předměty.

Legendy.
    Mě žádná ještě nepadla. Ale slyšel jsem, že LEGENDA nejde dávat mezi postavama.
    Proč hraju více postav? 95% artefaktů co mi padnou je pro druhé povolání / druhý typ postavy, takže musím přesouvat artefakty mezi hrdiny.

Nájezdy
    Kdybych neměl dřeva že nevím co s ním, tak na nájezd ani nejdu. Náročnost surovin na vyšším nájezdu je velká a dostanu velký artefakt (houby)
    Je pravda, že se od lvl 7 může spadnout na nižší LVL? Nikde se toto info nepíše. A když Vás to neustále z nájezdu vyhazuje, tak by to chtělo nejdřív s nájezdem něco udělat. Dále by bylo vhodné, aby na mapě bylo vidět, jaký nájezd je koop a který sing, případně časy. A ještě lépe, aby před nájezdem bylo vidět, kolik je koop dané výzvy

Chat
    Věčné téma....
    Neustále padá.

Kouzla a jejich vypínání.
    Neustále dochází k tomu, že zvolím kouzlo, kliknu na cíl a při kliknutí dojde k přepnutí na standardní útok (hero, svetice apod)

Server
    CLA01
    Tak verze 130 na světě a zase chyba se vbloudila. Když už si vyberu úkol týdenní zabijte červa tak aspoň toho červa do toho chrámu dejte bo já ho tam nemám po aktualizaci 130. THX.

Server
    CLA01
    @Brother
    Konecne mi padla LEGENDA !!!
    Ale ani ji nemohu (nechci) vzit na sebe, protoze se podle me hodi na jineho hrdinu a bohuzel dojde po vybaveni trvale ke spojeni.
    Jak mam zjistiti, o kolik mi to zvedne jake staty a jestli se pro tohoto hrdinu hodi, kdyz ji pak nemohu dat jinemu hrdinovi?
    Zatim ji budu nosit v inventari (

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Cendatores View Post
    Tak verze 130 na světě a zase chyba se vbloudila. Když už si vyberu úkol týdenní zabijte červa tak aspoň toho červa do toho chrámu dejte bo já ho tam nemám po aktualizaci 130. THX.
    Pošli prosím hlášení na podporu přes stránky MMHO. Moc díky.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Stejne to nepomuže když to poslem pres stranky tak nez si to prectou tak uplyne nekolik tydnu uz 4 tydny cekam odpoved a nic
    tak jeke stranky čev neni tak nezbyva jen čekat aktualizace 130 se zas nepovedla co jineho kdy se dockame aby se tu nic nepokazilo?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by santa21 View Post
    Stejne to nepomuže když to poslem pres stranky tak nez si to prectou tak uplyne nekolik tydnu uz 4 tydny cekam odpoved a nic
    tak jeke stranky čev neni tak nezbyva jen čekat aktualizace 130 se zas nepovedla co jineho kdy se dockame aby se tu nic nepokazilo?
    Podpora čte a vyřizuje vše, ovšem bohužel se zpožděním. Odpovídá ale všem. Dále doporučuji mrknout se na protokoly změn, kolik se toho vždy opraví. Hra bude vždy nedokonalá, dokud ji nedotáhneme z beta verze na hotovou verzi. Hlášení na podporu nám v tomto pomáhají, lépe identifikujeme a opravíme veškeré chyby.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Musím se podpory zastat.
    Podpora funguje a opravdu reagují! Dnes jsem se o tom přesvědčil....

Reagovali na info mail, který jsem psal 13.10.2014.
    A reagovat nemuseli. Byla to jen poznámka k nepřesnosti ve hře.

Server
    CLA01
    EDIT:
    Tak jen poslali hromadny mail na vsechny moje dotazy, ze pokud chyba pretrvava, tak se mam ozvat znovu

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by JaraTheGreat View Post
    EDIT:
    Tak jen poslali hromadny mail na vsechny moje dotazy, ze pokud chyba pretrvava, tak se mam ozvat znovu
    Jedná se o krok, který odfiltruje staré vyřešené záležitosti. Zrychlí se tak odpovědi a reakce na aktuální problémy. Dle mých zpráv ale přímo tobě podpora odpovídala navíc ještě ručně.
    BB_Rothangald

Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast