Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 61 to 68 of 68

Thread: Mapa rozwoju gry: pytania, sugestie, opinie.

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    [QUOTE=BB_Naerjan;28443
    @Ermo30:.[/QUOTE]

Ermo? Poważnie?

Witaj BB_Najman,

otrzymałaś upomnienie na Might & Magic Emro Online. Podgląd otrzymanych ostrzeżeń/upomnień znajdziesz na forum, wystarczy przejść do moich postów".

Powód:
    -------
    Avoidance of bad word filter

Witaj BB_Najman!

Uprzejmie proszę, nie używaj nieistniejących nicków / xyw, gdyż jest to niezgodne z regulaminem gry.

Hoł, Hoł, Hoł, Merry X-mas!
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

kirkus132
    Guest
    Emro, Przykri mi to mówićale świety Mikołaj nie istnieje, stąd pewnie ten ban, a do BB trichę więcej miłosierdzia, nie mozna w taki sposób uświadamiać zed on nie istniej,( w każdym jest święty mikołaj, tylko ludzie zatracili sięw mamonie i jest on zaduszony)

Server
    CLA01
    Witam.
    Ja tu z takim pytaniem, gdzie można ulepszać te artefakty. A jak jeszcze nie można to kiedy będzie można
    Pozdrawiam Czapajka

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    planują konserwacje i nową wersja na 21 stycznia wiec może coś nowego sie pojawi
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

gryfel's Avatar
    Server
    CLA01
    Chętnie zobaczyłbym w grze...

* Rozwój możliwości i znaczenia systemu Gidlii (wspólny zamek gildii, gdzie razem można budować budynki specjalne / ranking gildii / wojny gildii / po techniczne czyli wybór logo, chengelog itd)
    * Inne budynki - póki co mamy do zbudowania siedliska i mało efektywne kopalnie, a moje propozycje to np. gildia najemników na mapie (codziennie inne jednostki do rekrutacji), sklep z maszynami wojennymi
    *rozbudowane i działające PvP - drużynowe, gildii / brakuje imo ujemnych pkt sezonowych za uciekanie
    *Panel Zamkowy - podgląd wszystkich Twoich zamków naraz
    *Więcej gry dla 30+ - obszar dla 30+ / jednostki specjalne tylko dla smoczych rycerzy / to tylko niektóre z przykładów

mam pytanie do BB - czy ta gra wzorowana jest na konkretnej części Herosów (mam na myśli 6) czy powstaje w odniesieniu do całej serii ? Pytam w kontekście premiery Heros 7

Server
    CLA01
    Podsumowanie Mapy rozwoju Gry
    Przyszedł czas na podsumowanie prac i sprawiedliwą ocenę w związku z wyznaczonymi celami. 25.11 był to plan na 3 miesiące mamy 12.02 czyli już prawie ten czas minął, zatem pozwolę sobie na ocenę prac.(w salki 1-5)

Ulepszenie wydajności Szczerze : nie zauważyłem. Oczywiście pewnie nie możliwe jest osiągniecie pełnej płynności, ale teleportacja do lokacji i wczytanie mapy nadal pozostawia wiele do życzenia, jak walki pvp.
    1
    Tryb bohaterski Jest, nawet dość dobrze to wyszło. Oczywiście są do tego pewne zastrzeżenia, ale ogólnie to oceniam jako wielki krok na przód jeśli chodzi o ogólny problem "co zrobić po 30 lv." Głównym zastrzeżeniem jest fakt, że teraz jest bardzo ciężko zrobić jedną walkę, a nagrody są takie same jak były.
    4
    Ulepszanie artefaktów Jeszcze nie zdobyłem ulepszacza z walki, więc ciężko mi to ocenić całościowo, ale ogólny pomysł jest dobry i się sprawdza. Pytanie tylko dlaczego nie można polepszać wszystkich artefaktów?
    4
    Punkty prestiżu W chwili wprowadzenia wszyscy się na to rzucili i po chwili był przesyt czyli naturalna kolejność działań. Teraz sprawdza się to dobrze, wreszcie miejsce z którego też można zdobyć patenty budowlane, jedynie czego mógłbym się przyczepić to wyszlifowana runa (o której pisałem w temacie garść pomysłów) oraz zmiana pkt prestiżu ze względu na poziom wyprawy.
    5
    Naprawa błędów Tutaj naprawdę się ostatnio postaraliście, aż jestem zdziwiony, w końcu widać, że ticety działają Na szczególną uwagę zasługuje czerw z otchłani który (w końcu!) działa. Zostało naprawionych szereg błędów. Niestety, wraz z kolejnymi aktualizacjami pojawiają się nowe (np. poziom 2 tieru zamiast 1, niedawno chyba naprawiony) i wciąż wiele błędów pozostaje do naprawy, jednak praca nad tymi błędami co zostały już naprawione, daje nadzieje na naprawę kolejnych błędów.
    3
    Z niecierpliwością oczekuje kolejnej mapy rozwoju gry ( już zapowiedzianej) i czekam na zmiany na lepsze.

Server
    CLA01
    Dodam jeszcze że powyższa ocena jest jedynie subiektywną oceną tego co miało być zrobione (zapowiedziane w mapie rozwoju) a zostało zrobione i nie oceniam tego czego by gracze chcieli (mija się z celem i tak się wszystkich nie zadowoli)

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by EnergiaX View Post
    Podsumowanie Mapy rozwoju Gry
    Przyszedł czas na podsumowanie prac i sprawiedliwą ocenę w związku z wyznaczonymi celami. 25.11 był to plan na 3 miesiące mamy 12.02 czyli już prawie ten czas minął, zatem pozwolę sobie na ocenę prac.(w salki 1-5)

Ulepszenie wydajności Szczerze : nie zauważyłem. Oczywiście pewnie nie możliwe jest osiągniecie pełnej płynności, ale teleportacja do lokacji i wczytanie mapy nadal pozostawia wiele do życzenia, jak walki pvp.
    1
    Tryb bohaterski Jest, nawet dość dobrze to wyszło. Oczywiście są do tego pewne zastrzeżenia, ale ogólnie to oceniam jako wielki krok na przód jeśli chodzi o ogólny problem "co zrobić po 30 lv." Głównym zastrzeżeniem jest fakt, że teraz jest bardzo ciężko zrobić jedną walkę, a nagrody są takie same jak były.
    4
    Ulepszanie artefaktów Jeszcze nie zdobyłem ulepszacza z walki, więc ciężko mi to ocenić całościowo, ale ogólny pomysł jest dobry i się sprawdza. Pytanie tylko dlaczego nie można polepszać wszystkich artefaktów?
    4
    Punkty prestiżu W chwili wprowadzenia wszyscy się na to rzucili i po chwili był przesyt czyli naturalna kolejność działań. Teraz sprawdza się to dobrze, wreszcie miejsce z którego też można zdobyć patenty budowlane, jedynie czego mógłbym się przyczepić to wyszlifowana runa (o której pisałem w temacie garść pomysłów) oraz zmiana pkt prestiżu ze względu na poziom wyprawy.
    5
    Naprawa błędów Tutaj naprawdę się ostatnio postaraliście, aż jestem zdziwiony, w końcu widać, że ticety działają Na szczególną uwagę zasługuje czerw z otchłani który (w końcu!) działa. Zostało naprawionych szereg błędów. Niestety, wraz z kolejnymi aktualizacjami pojawiają się nowe (np. poziom 2 tieru zamiast 1, niedawno chyba naprawiony) i wciąż wiele błędów pozostaje do naprawy, jednak praca nad tymi błędami co zostały już naprawione, daje nadzieje na naprawę kolejnych błędów.
    3
    Z niecierpliwością oczekuje kolejnej mapy rozwoju gry ( już zapowiedzianej) i czekam na zmiany na lepsze.
    bnie zgodzę się z pierwszą opinią, bo albo mają duży odpływ graczy albo gra działa lepiej, mi tam poprawiło się same logowanie, juz tak nie wywala, ale z 2 strony dłużej wczytuje księgę czarów czy ekwipunek bohaters, a wejście do zmku to przerw na fajkę i siku,

Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7