Results 1 to 10 of 10

Thread: Czas budowy tartaku,kopalni.

Neon's Avatar
    Server
    CLA01

Czas budowy tartaku,kopalni.

Chciałbym zauważyć, że mój tartak na 10 poziom będzie się budował 2 tygodnie. Nie za długo?:>

Proponuję żeby każdy magazyn/kopalnia/tartak w czasie rozbudowy standardowo przynosił surowce, albo chociaż ich część. Inaczej rozbudowa nie ma żadnego sensu.

Server
    CLA01
    2 tygodnie!!!?? oO Co za rekord. W żadnej innej grze budynki aż tyle się nie budują. Najdłuższy czas z jakim się spotkałem to ponad 30 godzin w Terra Militaris.

Server
    CLA01
    ta przesadzili po tym patchu wszytko buduje się tyle ze aż się odechciewa grac

Aniel's Avatar
    Server
    CLA01
    Bez przesady, tutaj można zdobywać surowce poza tartakami także, więc nie wiem o co ten płacz.

Oburzające było tylko brak inf. o tej zmianie.

Server
    CLA01
    W Settlers online budynki niektóre budują się 10 dni.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    a nie 7?

Megi's Avatar
    Server
    CLA01
    No trochę przegięli z tym wydłużonym czasem. Może właśnie o to im chodziło, żeby zniechęcić graczy do rozbudowy? :P Jeśli tak, to mają nad wyraz dziwne pomysły.

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01
    Raczej jest to sposób Ubi na przedłużenie gry. Usłyszeli, że w 2 tygodnie można ją przejść( zakładam, że grając średnio z 6-8h dziennie bądź i dłużej) więc postanowili troszeczkę wydłużyć nam przyjemność z HO(trzykrotnie:P). Osobiście wolałbym ...powiedzmy jakiś dodatek, kilka rozbudowanych questów, może nową nację, zdania drużynowe? Bądź co bądź dopięli swego w 2 tygodnie teraz się nie da skończyć:P

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01
    A pardon z "pinięsmi" się uda:P A może to główny powód:P? Pieczęcie w ruch!!!

ps. Ja tak tylko się droczę i tak dam zarobić chłopakom, bo sporo dobrej zabawy mi zafundowali:P obyście dalej rozwijali produkt i mniej dla siebie więcej dla graczy-napewno się odwdzięczą ;]
    Last edited by NuzeltheonePL; 20.07.14 at 23:02.

Arhacmor's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Captain View Post
    2 tygodnie!!!?? oO Co za rekord. W żadnej innej grze budynki aż tyle się nie budują. Najdłuższy czas z jakim się spotkałem to ponad 30 godzin w Terra Militaris.
    Ja pamiętam w Ogame, budynek na księżycu (bodajże teleporter) - 30 dni :P