Results 1 to 9 of 9

Thread: Sety

Server
    CLA01

Sety

Ahoj,
    posilam zpetnou vazbu ze hry.

Koukal jsme, ze dost casto nosi AZYL veci pro NECRA a obracene.

A dnes jedna diskuze:

22:23 Šeptáte hráči jménem AAAAA koukam mas itemy na UPIRA
    22:24 AAAAAA jj chytráci z vývoje udělali na rytíře azylu set že je úplně k hovnu a i arty na nekro jsou lepší než na azyl
    22:24 AAAAAA takže musím tak
    22:25 MMMMMM To si delate prdel... Azyl nosi veci na NECRO a NECRo za Azyl
    22:25 AAAAAAA mám koplet set na azyl a nejde to nosit ti to říkám
    22:26 MMMMMM No prave.. A BBBBBB je NECRO a nosi AZYLovej set D
    22:26 AAAAAAAA 3x arty na magii k čemu mi to je když jsem síla
    22:26 AAAAAAAA ještě teď domrvili to štěstí který jsem celou dobu honil no tak to by ses posral z toho

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Díky za upozornění. O které sety konkrétně šlo?
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    U mě, když jsem nasadil klerikovi kompletní set inkvizitora se snížila bojová síla a hlavně důležitý staty pro mága - množství many a podpora. Tak místo Pečeti spravedlivého inkvizitora jsem nechal "bílý" šperk a místo Róby tvrdého inkvizitora jsem vzal nekro Tikaarův popelavý hábit. Když už je set kompletní, tak by měl poskytovat víc, než sestava artefaktů různě poskládaných. Odolnost 3% pro nebesany za 6 kusů radši oželím ve prospěch dostatku many v boji a síly kouzel.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Díky za upozornění. O které sety konkrétně šlo?
    To si bohužel již nepamatuju....
    Zkusím zjistit a dám info.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by YarBek View Post
    U mě, když jsem nasadil klerikovi kompletní set inkvizitora se snížila bojová síla a hlavně důležitý staty pro mága - množství many a podpora. Tak místo Pečeti spravedlivého inkvizitora jsem nechal "bílý" šperk a místo Róby tvrdého inkvizitora jsem vzal nekro Tikaarův popelavý hábit. Když už je set kompletní, tak by měl poskytovat víc, než sestava artefaktů různě poskládaných. Odolnost 3% pro nebesany za 6 kusů radši oželím ve prospěch dostatku many v boji a síly kouzel.
    Souhlasím, sestavení setu musí být něco vyjímečného, možná lepší jak LEGENDA.
    Osobně také set nebudu skládat celý, protože vlastnosti setu jsou nevhodné.....

Navrh
    Aby lid meli zajem honit se za sety, musel by tam byt variabilni prvek a set by za neco musel STAT!
    Nekdo hraje svetice, tak bude hledat bonus pro svetice, nekod hraje andele, bude shanet bonus pro andele (ikdyz jediny bonus je odolnost, nelze je kouzlem lecit, takze tim jsem andele zavhnul).
    Bohuzel inventar je silne omezujici prvek, takze variabilni sety neprichazi v uvahu.
    Muzete zaradit neco jako DIAMANTY ktere by se vkladaly do predmetu a davali jim dalsi moc.

Server
    CLA01
    @ Brother
    Tak bohuzel uz nedokazu rict, kteri konkretne hraci to byli. Kazdopadne jsme o tom u nas v cechu vedli diskuzi a vetsina prohlasila, ze je to vcelku bezna vec.
    Azyl nosi necro veci a Necro Azylovi veci. Neb davaji staty, ktere pozaduje a set je nevyhovujici po jeho celem sestaveni.

A skladat cely set nema smysl, protoze jedna legenda, nebo kombinace vice setu dava lepsi parametry, nez jeden cely set.
    Ovsem vsichni jsou omezeni malym inventarem, takze ani cely set nemohou nosit v zaloze (cekat na nej az ho sestavi).
    To to radeji namiochaji s legendama.

Server
    CLA01
    @Brother
    Tak napriklad hrac GERCHY. Ackoliv ma kompletni set inkvizitora, nenosi ho, nebot se mu nevyplati.
    A podobnych hracu jsem nasel vic. Hlavne rytiri jsou nespokojeny.

Server
    CLA01
    @Brother mam dalsi priklad.
    U mojeho NECRO rytire mam konecne lvl 30 a radeji nosim veci (setove) pro AZYLA, nez pro NECRO (jsou lepsi).

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Díky za postřehy, předávám je.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO