Results 1 to 3 of 3

Thread: Propad síly z důvodu samovolné náhrady artefaktů

Server
    CLA01

Propad síly z důvodu samovolné náhrady artefaktů

Zjistil jsem, že mi najednou u klerika klesla síla armády. jsme si říkal, zase nějaké změny v nastavení a nevěnoval tomu pozornost.
    Až druhý den jsem zjistil, že mám najednou místo 2 fialových setových artů obyčejné, se silou kolem 70 ....

Mám pocit, že se to stalo při jednom z úkolů, kde jsem získal 2 jakési mizerné arty a měl jsem při tom plný batoh.
    Po odklikmnutí se nevypsalo dialog, co s těmi arty, ale neznámo kam se zařadily. Jak to vypadá, nahradily ty 2 fialové, které se ukryly do neznámé kapsy batohu ...

Ty fialové arty nikde a nejsem si vědom, že bych je prodával nebo vyhazoval.

Server
    CLA01
    ... aji věřím, že to je chyby hry, která si občas samovolně udělá věci nad kterými člověk jen kroutí hlavou - mě z ničeho nic resetla postavu z lv 26 na lv1 a vymazala pokročilé jednotky.
    Si říkám kde udělali "soudruzi z NDR" chybu.
    Určitě Ti bude brzy doporučeno obrátit se na podporu a čekááááát ( já už čekám 14 D ).
    Hraní zdar.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Bohužel bude nutno obrátit se na podporu přes stránky MMHO. Čekací lhůta jsou minimálně 3 týdny, podpora ja zahlcena žádostmi.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO