Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 31 to 40 of 52

Thread: Nefunguje chat

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Meltom View Post
    bohužel jak říkáš Pavelhugo, to samé a nic, Už po druhé mám problémy s chatem a to poprvé se mě snažili namluvit, že je to moje chyba, nakonec to byla jejich chyba, protože nás bylo hodně.
    V spojitosti s tym co vravis mi pride celkom vtipny posledny globalny mail od developerov aby sme pozvali svojich znamych do hry, zatial co server je pomaly a sotva zvlada sucasnu hracsku zakladnu. O obtazujuzich reklamach v roznych reklamnych domenach ani nehovorim :P .

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Sarkonius View Post
    zas nefunguje chat...v čom býva chyba?
    Chyba je v tom, že produkt který má běžet 24 hodin denně není pod kontrolou nějakého zodpovědného pracovníka. Možná uklizečka nebo noční vrátný zapoměli provést reset serveru. My všichni víme, že to je beta, že pracujete na opravách a i jsme trpěliví, ale i trpělivost má svoje meze.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Dobrý den proč mi už dva dny nejde Chet je jen problém u mně nebo nejde i někomu jinému ? děkuji za odmpověd

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Hexenbiest View Post
    Dobrý den proč mi už dva dny nejde Chet je jen problém u mně nebo nejde i někomu jinému ? děkuji za odmpověd
    podívej se pořádně a jak si můžeš všimnout - chat nejede vícero lidem (oprava : všem)
    .

Server
    CLA01
    Jo tak funkčnost hry je fakt zoufalá,pokaždé když se má konat nějaká akce ve hře tak se těším aby už bylo po ní hra se seká,chat nefunguje,no a odměny ty raději ani nebudu psát.Heroes je super hra jen je škoda že věčně něco nefunguje.Čus a opravte aspoň ten chat,vypadá to pak že se nechci bavit s kumpánama ve hře.

kirkus132
    Guest
    czat nefunguje

Server
    CLA01
    nebezi a nebezi, ja sa domnievam ze aplikaciu(kludne aj externu) je schopny napisat jeden priemerny programator v priebehu popoludnia, Ubisoft si nevie rady? Alebo snad nevyda z penazi za pecate na plat jedneho stredoskolaka?

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    O problému víme, probíhá prošetřování problému a práce na jeho nápravě.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Crusader0953 View Post
    Jo tak funkčnost hry je fakt zoufalá,pokaždé když se má konat nějaká akce ve hře tak se těším aby už bylo po ní hra se seká,chat nefunguje,no a odměny ty raději ani nebudu psát.Heroes je super hra jen je škoda že věčně něco nefunguje.Čus a opravte aspoň ten chat,vypadá to pak že se nechci bavit s kumpánama ve hře.
    Mám na to rovnaký názor. Tie eventy mi zoberú skoro všetky jednotky za 1 bitvu, aby som si ich potom kúpil 20 alebo 30. Lepšie by bolo napr. dať na 24. Decebra Darčeky ako to je teraz ale aby tam boli odmeny napr. 100 Pečetí, 200 Dreva a pod a nie 20 Lízátek v každom, keď si za to toho veľa nekúpim. To je môj názor

Server
    CLA01
    nefunguje chat, nefungujou bitvy, a ted vypadlo i zpojení totáně přetížené

Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast