Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 52

Thread: Nefunguje chat

Server
    CLA01

Připojení k chatu

Zaujímalo by mne proč mi jede s jednou postavou chat v pohodě a u druhé postavy mi to pořád píše " Nepřipojen" ?

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Netuším. Zkus vymazat již tradičně cache prohlížeče a aplikace Flash Player, obě aplikace aktualizuj. Pokud to nepomůže, napiš prosím na podporu.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Hmm,když mi to u jednoho charu jede tak by to nemělo mít přeci jen vliv ne?Pokud by byl problém v prohlížeči tak by to nejelo ani na jedné postavě když jsou obě na stejném serveru.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Shiorii View Post
    Hmm,když mi to u jednoho charu jede tak by to nemělo mít přeci jen vliv ne?Pokud by byl problém v prohlížeči tak by to nejelo ani na jedné postavě když jsou obě na stejném serveru.

Vyzkoušej, uvidíme.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    hmm,tak to přád nejde ,po nalogování se do hry se mi chat okně objeví hláška "Jste připojen" ,pod ní se objeví "leaving chat room" a pak už to jen pořád dokola spamuje "Nepřipojen"

Server
    CLA01

Nefunguje chat

Už dva dny mi nejde chat a nic nepomohlo. Dejte to do pořádku - chat se neustále snaží o připojení a výsledek je nepřipojen. Posílám do týhle hry prachy a tohle mě neskutečně ***. Díky
    Last edited by BBRothangald; 24.11.14 at 17:26. Reason: Vulgarismy.

Server
    CLA01
    Fakt hezké vyjádření a na úrovni, žádné nadávky a příkazy lidem, co to nijak nemůžou ovlivnit, určitě bych se hrnul do toho ti pomoct...
    Ale je pravda že na to si stěžuje víc lidí, na jedné postavě jim chat jede a na druhé ne.

Server
    CLA01
    Mě také nejede u jedne postavy chat ale když se přepnu na druhý char tak tam jede v pohodě.

Server
    CLA01
    Mě taky funguje jen u druhé postavy, člověk se nemůže v rámci cechu domluvit na bitvu, ani na postup v boji

Server
    CLA01
    mám úplně stejný problém, jak jsi to vyřešil?

Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast