Results 1 to 5 of 5

Thread: Zvláštní hráč na mapě - admin ?

Server
    CLA01

Zvláštní hráč na mapě - admin ?

Najednou se zjevil ve hře v rožku,kde začíná bílá šipka na minimapě, přeběhl přes ty útesy kde není cesta a utekl někam severně.
    Je možné,že to byla jen grafická chyba u mě, mám nižší FPS kvůli špatné grafárně,takže je možné,že měl jen rychlejšího koně a proběhl kolem mě. (ne,nestihl jsem zachytit jak probíhá přes texturu).
    No každopádně:
    Azyl má modrý znak(podsvícení) pod koněm.
    Nekropole má zelený znak(podsvícení) pod koněm.
    Co je tedy zač tento černý znak ? kde ho seženu ?

Server
    CLA01
    Admina poznáš ve hře jednoduše má před jménem BB_, tohle bude nějaký polský hráč (nejspíš, podle jména cechu).
    Last edited by Darken1; 22.11.14 at 14:10.

Server
    CLA01
    Dneska jsem potkal dalšího ... tamten výše zmíněný mi psal že neví kde to sehnal,asi za 20lvlů dračího rytíře.. (v achievementech jsou pouze za 30 a 60dračích lvlů tuším nějaké odměny) o 20 se nic nemluví

Server
    CLA01
    Nevím , kdy a jak sem k tomu přišel(nikdy jsem si toho nevšiml , až ted jak to čtu) , ale mam taky černobílé podsvícení , takže asi to bude za dračí lvl.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Není to admin, je to označení hráče na skutečně závratně vysoké úrovni dračího rytíře. Trvá se tam dostat.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO