Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Kolbiště

Server
    CLA01

Kolbiště

Super věc. Dvě drobnosti
    1) je tam dost angličtiny. Nemám s tím problém, ale víš jak.
    2) (pro zajímavost) dneska sem si to zkusil, v 16. lvlu jsem narazil na zajímavou situaci, ubránit kněžku.
    a) v prvním kole umře
    b) jsem necro a 3 jednotky mají útok světlem
    c) jedou 3 nepřátelské jednotky, pak kněžka
    a1) použiju slabost, kněžce zůstane asi 15% hp -> nepřežije další kolo -> finito
    a2) vzhledem k b a c použiju svitek svatyně hned po tahu kněžky, 2 jednotky s 13k a 9k útokem zaútočí na moje jednotky (čti zabijí 60 arclichů a 300 spekter), než se stihnou stáhnout -> finito
    pointa: ať nad tím přemýšlím jak chci, jako necro jsem diskriminován a nemám šanci se dostat dál (i kdybych tu situaci vyřešil, moje armáda je by default odsouzena k poloviční síle a tím jsou další střetnutí odsouzena k neúspěchu)

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Díky za zpětnou vazbu, vezmeme v potaz.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    neboj ikdyž uděláš lvl. 16 další jako nekro nemáš šanci ikdyby jsi měl full armádu od lvl. 16 to jde jen jako klerik. Ať se pokusíš takticky jak chceš s nekrem nemáš šanci. Stejné jak renesance jednotek. Vývojáři hrají za kleriky a tak jim nekromanti a hrdinové síly moc vadí tak je musí zkrouhnout

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Erling View Post
    neboj ikdyž uděláš lvl. 16 další jako nekro nemáš šanci ikdyby jsi měl full armádu od lvl. 16 to jde jen jako klerik. Ať se pokusíš takticky jak chceš s nekrem nemáš šanci. Stejné jak renesance jednotek. Vývojáři hrají za kleriky a tak jim nekromanti a hrdinové síly moc vadí tak je musí zkrouhnout
    Zajímavé, tým z FB říká, že nedávno se nás na FB v soukromé zprávě ptala hráčka, co překročila 24. fázi, kolik má kolbiště vlastně fází. Vývojáři nenadržují ani klerikům, ani rytířům, snaží se je balancovat, takže prosím mějte trpělivost.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Zajímavé, tým z FB říká, že nedávno se nás na FB v soukromé zprávě ptala hráčka, co překročila 24. fázi, kolik má kolbiště vlastně fází. Vývojáři nenadržují ani klerikům, ani rytířům, snaží se je balancovat, takže prosím mějte trpělivost.
    A ta hráčka byla co za třídu?? Mám pocit, že rytířka to nebyla (a kdyby náhodou byla, tak smekám). Prostě 4 tahy za kolo jsou nesmírná výhoda, ať si říká kdo chce co chce - a dělá to z mágů (něříkám kleriků, protože tu jsou i nekromanti) postavy mnohem snaží ke hraní než jsou rytíři.

Server
    CLA01
    Všichni, kdo popisovali svůj postup v kolbišti na chatu ve fázích směrem k 20, tak byli klerici. Žádný rytíř se asi neměl důvod vychloubat, že postoupil do 18 fáze, protože to rytíři berou jako samozřejmost.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    hm

Server
    CLA01
    Taky bych měl něco ke kolbišti. Jsem nekro mág 30+lvl, došel jsem do 19lvl a tady jsou mé dojmy:

Pozitiva:
    1) padají supr věci jako je obelisk, zvířátko, krystaly, barvy.
    2) parádní věc pro procvičení taktiky a potkání zajímavých bossů

Negativa a návrhy an vylepšení:
    1) krystalové odměny jsou nedostatečné, po 10lvl padá 30-50krystalů, což je děsivě málo, když se uváží, že je celkem snadné v pozdějších bojích přijít o celý stack jednotek (cca 600 krystalů)
    2) když už padné runový kámen, tak buď:
    2a) ať lze hned nasadit
    2b) nebo ať je to ten spešl 3h kámen,který jinak nepadá
    3) bylo by dobré, kdyby runové kameny nasazené před vstupem do kolbiště trvaly po celou dobu. Jak to teď je, tak než se dostanu do pozdějších fázích, kde bych tento kámen potřeboval, tak už ho nemám, jelikož mu vypršela hodina
    4) navrhuju procentuální navrácení ztracené armády po dokončení každé úrovně, přičemž by to fungovalo tak, že čím by to byla vyšší úroveň, tím by se navrátilo více jednotek
    5) navrhuju zavedení určitých zachytných bodů, které by se odvíjely od lvl hrdiny, který do kolbiště vstupuje. Např. 1-10lvl - 1.fáze, 11-20lvl - 6. fáze, 30+lvl - 11.fáze.
    6) nepadají žádné památeční / legendární arty, ty co padají, jsou k ničemu
    7) udělat něco s těmi kněžími z azylu, kteří mají světelné útoky. Pro nekro dost smrtící, stacky jednotek zde mizí, jak mávnutím kouzelného proutku.

Ač tento seznam může vyznít dost negativně, tak to tak neberte. Kolbiště je supr nápad, baví a chválím, ale má to určité mouchy, které to chce ještě vychytat

Server
    CLA01
    Díky, předám zpětnou vazbu dál.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Tak. Skočil sem do kolbiště, abych se podíval, co se tam změnilo / nezměnilo.

1) Takže. Úrovně, ve kterých je možné osvobodit jiné jednotky, které čověku pak pomáhají, nefungují. Jednotky po osvobození nebojují...
    2) všiml sem si ulehčení některých nižších úrovní. Proč ne, stejnak ty úrovně pro 30+lvl byly jednoduchý
    3) 16. úroveň po neskonalém, vědoucím a žůžovém vylepšení zhoubného pohledu snovaček, je pro nekro prakticky nehratelná. Snovačka na kombinaci upířího doteku a pohledu nevysává
    a za druhé, pohled nepůsobí na někoho, kdo má nezkrotnost. Takže supr. Ze snovačky je čím dál větší chudák. Dokaď se s tím nic neudělá, tak pro mě nemá smysl do kolbiště vůbec chodit.

Toť asi vše z mé strany.

Page 1 of 2 1 2 LastLast