Results 1 to 4 of 4

Thread: spamfiltr

Server
    CLA01

spamfiltr

Čím je MMHO známější, tím víc přitahuje malých dětí a idiotů a nebudem si nic nalhávat, spamfiltr je takových hrách běžná věc a je třeba. Nedal by se zavíst nějaký filtřík na základní slova typu kurva piča ve všech tvarech?
    Plus takový návrh
    1) ochranu proti spamu, public chat ochránit před spamováním (5 zpráv za 7 vteřin už sem tu taky viděl)
    2) k omezení retardů co se baví tím, že serou ostatní bych to nějak upscaloval s lvlem postavy, zakázat postavám na prvním a druhém lvlu vůbec psát na chat (instrukce bež k jedinému místu na screenu kde můžeš jít a zabij jediné monstrum co je na mapě, na které ukazuje obrovská šipka buď člověk pochopí, nebo nemá co dělat na internetu), viz bod 3
    3) Automatický trest. Napíšeš piča -> zpráva se neodešle a 5 minut ban na chat. Uděláš to třikrát za nějaké období, ban na hru, na den, pak na týden, něco rozumného, ať to ty co se nechtějí chovat jako lidi nutí k tomu chovat se jako lidi. Chat cechu a skupin nechat bez omezení, /w a /s omezit

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Návrh má jistě opodstatnění, momentálně skutečně pracujeme na zavedení spam filtru. Zákaz psaní na chat nelze, ale je možné, že bude nějaké omezení. Zároveň musím apelovat na všechny, aby pořizovali screenshoty problémových konverzací a posílali je na podporu. Podpora pak hráče zabanuje na určitou dobu v závislosti na vážnosti prohřešku, už to udělala s desítkami českých hráčů.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Hmm,u toho spamu bych se rád zeptal na jednu věc a to tu zda by něco nešlo udělat s těma pozvánkama na bitvu alespon je nějak omezit na bitvu a hrače.Talo se mi totiž že jeden a ten samej hráč mě bombardoval pořád dokola pozvánkama na jednu jedinou bitvu,během 3-4 minut jich bylo nejmín 20,jistě ,existuje ignore list ale jak se tu psalo jinde neni nafukovací.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Shiorii View Post
    Hmm,u toho spamu bych se rád zeptal na jednu věc a to tu zda by něco nešlo udělat s těma pozvánkama na bitvu alespon je nějak omezit na bitvu a hrače.Talo se mi totiž že jeden a ten samej hráč mě bombardoval pořád dokola pozvánkama na jednu jedinou bitvu,během 3-4 minut jich bylo nejmín 20,jistě ,existuje ignore list ale jak se tu psalo jinde neni nafukovací.
    Zatím to neplánujeme.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO