Results 1 to 10 of 10

Thread: zviratka

gerchy's Avatar
    Server
    CLA01

zviratka

rad bych se zeptal kde vsude se daji sehnat zviratka. Ve vysledkach po me chteji abych vlastnil 8 zviratek a mel tak titul: milovnik zvirat to by se i dalo sehnat. pak je dalsi ukol vlastnit 15 zviratek(krotitel zvere).. za pecete v obchode jsem koupil 4 zviratka (gryf, kappa, kun, bily pes) ve mestech jsem ale nasel jen 2 krotitelske obchody a tam jsem koupil : vlci stene a cerny pes..... kdyz budu clen rady tak mohu koupit lisku a vyvernu .. to je celkem 8 zviratek.. tak me zajima kde sezenu dalsi 7 zviratek abych mohl ukoncit ukol ve vysledkach. dekuji za odpovedi

Server
    CLA01
    Výsledky se sčítají za všechny postavy, takže pokud budeš mít na další postavě 7 zvířátek tak úkol bude splněn...

gerchy's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Darken1 View Post
    Výsledky se sčítají za všechny postavy, takže pokud budeš mít na další postavě 7 zvířátek tak úkol bude splněn...
    ale ja nechci hrat za dalsi postavu na uctu... to by bylo padle na hlavu kdybych teda tim padem musel... prece po me nikdo nemuze chtit at si kvuli zviratka zakladam novou postavu to je docela nesmysl.. ukoly ve vysledkach by meli bejt vyrovnane aby je mohla zvladnout jedna postava

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by gerchy View Post
    ale ja nechci hrat za dalsi postavu na uctu... to by bylo padle na hlavu kdybych teda tim padem musel... prece po me nikdo nemuze chtit at si kvuli zviratka zakladam novou postavu to je docela nesmysl.. ukoly ve vysledkach by meli bejt vyrovnane aby je mohla zvladnout jedna postava

Ty děláš jako by na týhle hře nechtěli vydělat prachy Kromě těch zvířat cos uvedl jsou ještě dostupná/byla dostupná (co jsem viděl) - požírač pavouků (reward za CZ closed betu), jednorožec (za test server) a pak jsem ještě viděl zlatou kappu (na mezinárodním serveru)

To máš to samý jako když před změnou map nešel dokončit úkol Pocestný Nar-Heresh/Sokolí vrch jinak než druhou postavou (byla nepřístupná startovní oblast). Nebo s barvama (i když jejich přes dvacet - konkrétně 17 dostupných u barvířů, 6 z obchodu, 2 z úkolů, jedna za výsledky a pak jsou ještě k mání nějaký další když jsi člen rady) ale pochybuju, že za to všechno by chtěl někdo utrácet goldy a krystaly nebo pečetě... btw, za všech sedmnáct barev od barvířů bys zaplatil 603 618 zlata a 13 755 krystalů...

Server
    CLA01
    Jen dodatek k předchozímu:

Stejně tak hrdina Nekropole nedokončí achievmenty Říšský proviantní důstojník/Říšský generál a hrdina Azylu nedokončí Mistr nemrtvých/Volba pánů smrti - protože nemá kde sehnat dostatečný počet jednotek, opět řešení je postava opačné rasy.

gerchy's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Darken1 View Post
    Jen dodatek k předchozímu:

Stejně tak hrdina Nekropole nedokončí achievmenty Říšský proviantní důstojník/Říšský generál a hrdina Azylu nedokončí Mistr nemrtvých/Volba pánů smrti - protože nemá kde sehnat dostatečný počet jednotek, opět řešení je postava opačné rasy.
    tak ted jsem to zkusil.. ... zalozil jsem si na stejnem ustu druhou postavu... koupil jsem si tam 2 zviratka abych jich mel celkove 8 a mohl mit tak maleho enta z vysledku... bo na me hlavni mam 6 zviratek.. a nic se mi nepripocitalo... takze nekde jinde ty zviratka museji bejt a s druhou postavou to nema co delat pac zviratka nesmi bejt stejne

Server
    CLA01
    Jak se výsledky můžou sčítat, když je tam napsáno:
    Pro jediného hrdinu - do tohoto výsledku se započítává pouze hrdina s nejlepším pokrokem.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Hmm... tak se to nesčítá... Ale tedy pak nevím jak sehnat další zvířata, když všechna známá jsme tu uvedli

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Některá další zvířátka mohou být předmětem speciálních akcí, které ještě do hry přijdou a případně ještě ve hře nejsou dostupné. Prosíme o trpělivost. Jistě časem půjde získat všechny, nemějte obavy.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Kolbiště teprve teď otevřelo achievment v průzkumníkovi za objevení všech lokací ve třetí mapě. Takže s tímhle to bude asi podobný. Někdy příště ....
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.