Results 1 to 5 of 5

Thread: Kradzież życia

Server
    CLA01

Kradzież życia

Witam, moim zdaniem nie powinno być możliwości wyssania (kradzieży) życia od czegoś co już nie żyje. Za przykład mogą posłużyć szkielety oraz cała nacja nekropolii

Kleo8791's Avatar
    Server
    CLA01
    Zgadzam się całkowicie. Nie chcę kłamać, jak to w poprzednich częściach wyglądało, ale w VI na bank nie można wyssać z nieumarłych. Przy okazji, dziwi mnie, że skoro w VI wprowadzono możliwość ataku zaklęciem leczenia (nieumarli, demony i po części orkowie), to czemu nie ma tego tutaj (chyba, że coś się zmieniło). Uznali to za przegięcie?

PS. Przy okazji, jestem za tym, aby zmienić "drenaż życia" na "wysysanie życia". Serio, pokażcie mi chociaż jedną część, w której "wysysanie życia" nazywałoby się inaczej, to przestanę się czepiać.
    Last edited by Kleo8791; 17.07.14 at 19:15.

Neon's Avatar
    Server
    CLA01
    Kradzież życia nie działa podczas odwetu!! Z tego co kojarzę nigdy tak nie było! Zredukujcie tą umiejętność ale musi być kradzież życia podczas odwetu!!
    Żałuje też że nie ma masowej kradzieży życia, jak w Herosach 6. Jest słabsza dużo, ale masowa.

I też jestem za tym by zmienić nazwę na wysysanie życia.

Server
    CLA01
    a widzieliście wampira zatrutego jadem przez wiwerne ? albo jakiegokolwiek nieumarłego? to co powiecie że wilki gryzą wampiry i te dostają krwotoku ?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Kleo8791 View Post
    PS. Przy okazji, jestem za tym, aby zmienić "drenaż życia" na "wysysanie życia". Serio, pokażcie mi chociaż jedną część, w której "wysysanie życia" nazywałoby się inaczej, to przestanę się czepiać.
    Może kwestia długości nazw - porównaj sobie:
    lifesteal
    drenaż życia
    wysysanie życia

Czasem tłumacze nie mają zbyt dużego pola manewru i muszą kombinować jak zawrzeć informację w iluś-tam znakach ;p