Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 11 of 11

Thread: Powoli pokazuja sie obiekty w grze na firefoxie

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja nie używam FF, bo ciągle mi wywalał plugin-container.exe. Ostatnio uaktualniłem go (chyba) z 26 na 33 i spróbowałem, lecz z marnym skutkiem. Co prawda, gra chodzi nieco szybciej, tyle że niektóre tekstury, po prostu się nie wczytują np.: Bohater nie ma głowy, nie ma portali itp. U mnie, najszybciej ta gra chodzi na Chromie i jej też używam. Ważną rzeczą jest, załączenie w przeglądarce pełnego przyspieszenia sprzętowego grafiki, gdyż tylko wtedy, jest wykorzystywana moc obliczeniowa karty graficznej, a nie tylko przyspieszenia softwarowego, które niepotrzebnie obciąża procka. Ja (niestety), mam system Win XP i (z wiadomych przyczyn), nie mogę tego przyspieszenia załączyć, przez co karta grafiki, praktycznie rzecz biorąc, "stoi" nieużywana, a procek dwoi się i troi, by przetworzyć grafikę.
    Na kompach się nie znam, ale z tego, co wiem, to komputery mają teraz po dwie karty grafiki (zintegrowana i zewnętrzna), więc warto sprawdzić, czy do obsługi gry / przeglądarki, została wybrana ta mocniejsza.
    Pozdrawiam Wszystkich
    Last edited by semiangel; 01.12.14 at 17:17.

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2