Results 1 to 5 of 5

Thread: Znikajaca Siła Bojowa

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01

Angry Znikajaca Siła Bojowa

Witam.
    Dzisiaj, po kolejnych super genialnych zmianach moja siła bojowa w magiczny sposób uległa redukcji o całe 10 000. Przed zmianami miała na Rycerzu Przystani 42 300 sb, po zalogowaniu dzisiaj 32 300 sb.... Żądam wyjaśnień. Ten sam skłąd wojska, wszystko to samo,bez run, kapliczek itd a sb 10 k w dół i co dziwniejsze, nie "pali sie" przy tym ten żółty wykrzyknik. Prosze mi tylko nie mydlić oczu przegladarka, ciasteczkami czy flaszem bo już się można porzygać od tego. Moje pytanie brzmi: czy obniżenie siły bojowej na bohaterze mocy u Przystani było zamierzone? Jeśli tak, do pytam jakim prawem i dlaczego?

Safari's Avatar
    Server
    CLA01
    Mnie też to dotknęło jak wielu innych :P
    Podobno to się wiąże z obniżeniem szczęścia, ale jak zwykle nie dopowiedzieli że obniżyli też inne staty. Zobacz jak teraz wyglądają obecnie artefakty. Te co się ma przed aktualką są lepsze niż te nowe z wyższych leveli po aktualce...
    Teraz się zaczyna człowiek zastanawiać czy warto nowe kupować.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Żeby było śmieszniej to ja mam szczęścia TYLE SAMO (jedynie premia od krytyka zmalała o ok 20% przy tym samym procencie na sam krytyk) wiec nadal nie wiem co to miało na celu?

Safari's Avatar
    Server
    CLA01
    A kto tam wie ? Nawet nasze admy jak widać nie wiedzą co tamci wyprawiają i tylko robią "kopiuj-wklej" przy informacjach dla nas...

"premia od krytyka zmalała o ok 20%"
    Niezłe jaja będą jak w ogóle się pozbędą krytyka, bo nam za dobrze idzie :P

Jest źle i musi być gorzej.
    Powinni mieć takie motto

Server
    CLA01
    Z moich obserwacji wynika, ze zmianie( obniżeniu) uległa tylko cyfra sb.Gram klerem ale z itemami ustawionymi na moc.I po aktualce sb zmalało mi o 5k.z ok 36k do 30k.
    Statystyki pozostały bez zmian.
    Atak i obrona oddziałów pozostała bez zmian.
    Siła bojowa podnosi mi się znacząco po założeniu itemów dla klera czyli promujących duszę. I wtedy sb rośnie do 39k.Ale co z tego..Moc spada do 1200, siła oddziałów o 1k- czyli jest gorzej pomimo większej sb.A już dawno zauważyłęm, że sb podnosi mi się np. o 3k jak użyję tylko runy ducha.Która w moim przypadku na pve jest już zupełnie niepotrzebna.
    Tak, że uważam że sb to tylko cyfra, która ma jakiś charakter informacyjny wg programistów a nie ma kompletnie żadnego uzasadnienia dla gracza.Gram na itemach obniżających ni sb o 9k ale moja moc to nie 1200 tylko 2300 + szczęscie.