Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9
Results 81 to 86 of 86

Thread: Arena Zmagan

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by gryfel View Post
    Arena zrobiona składem 5x ptaki gromu, byłem ciekaw czy się uda, ale klerem to i podstawowymi jednostkami pewnie dałoby się zrobić

Wygląda na 22 walkę. Ja w tej walce miałem zupełnie inne rozstawienie wojsk. Moje stały na środku otoczone kapami których trzy jednostki kasowały mi w swoim pierwszym ruchu dwa sloty płomyków.

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by gryfel View Post
    Arena zrobiona składem 5x ptaki gromu, byłem ciekaw czy się uda, ale klerem to i podstawowymi jednostkami pewnie dałoby się zrobić

Czy coś sensownego wypada z areny po patchu? Czy nadal człowiek się namęczy i jakiś parę zwoi i mikstur dostnaie?

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Jedyny bonus to czerwona stal,reszta jak przed aktualizacja

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

gryfel's Avatar
    Server
    CLA01
    To prawda, nagrody takie same + smocza stal, między 50-100 dostaniesz po wszystkich etapach.
    A screen jest z ostatniego etapu. 22gi etap zwykle jest najtrudniejszy. Jeśli nie możesz zablokować kappy to rzuć okopy i lecz straty od pierwszej tury, może wyrobisz.
    Patki gromu ciężko sie leczy, bo drenaż nie działa w ataku bezpośrednim, tylko piorunem można drenować, zgłosiłem to jako bug.

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    To ja też się polansuję trochę. Dzisiaj w końcu siadłem na necro magu do areny. Wziąłem 2 dryfujacych, 2 tkaczki i ducha. Trochę się pomęczyłem, ale dało radę przejść bez strat.

14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Antonek55's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja doszedłem do max 8 lub 10 etapu w Arenie Zmagań i dalsze są według mnie bardziej nastawione już na magów niż rycerzy, ze względu, że trzeba mieć dużo czarów, żeby coś zdziałać.
    Gildia Pomorzanie na zawsze pamięci.Starzy gracze na zawsze w pamięci.

Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9