Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 35 of 35

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 129 (19. 11. 2014)

Server
    CLA01
    Musíš uznat, že když se tu měsíc nemluví o ničem jiném a je tu na to téma x topiků, tak následnou otázku co by jste si představovali si někdo může vyložit jako, že předchozí diskuzi nikdo nečetl.

Co se týče změn u rytíře tak souhlasím s 2. tahem (2 tahy hrdiny jsou stále dobrá protiváha oddílu navíc) a stálo by za úvahu změnit systém léčení, jelikož rytíř nemůže léčit elitky tak musí mít v armádě alespoň jednoho kněze/ducha ideálně dva čímž, tak trochu padá výhoda jednotky navíc (kněz ani duch nejsou kromě toho léčení v boji moc platní). Můj návrh je aby základní léčení fungovalo na všechny jednotky nebo alespoň základní a elitní a klerikovo pokročilé léčení by bylo plošné.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Tým MMHO se na FB ptal proto, že chtěl znát názor hráčů. Přijde mi vtipné, že když se neptáme, je to špatně a prý nás nic nezajímá. A když se ptáme, je to taky špatně. Každopádně díky za názory, já jsem z nich vytáhl to podstatné a předávám dál. Vězte, že já osobně dělám maximum. Vývoj hry už ale osobně ovlivnit nemohu.
    My jsme rádi, že se ptáte. Ale položit tu otázku takhle, když všude kam se podívám lidi píšou co se jim na rytíři nelíbí mi prostě přišlo tak, jak jsem to okomentoval. Věřím, že děláš co můžeš a vím, že brečíme na nesprávným hrobě. Vývojáři si stejně udělají změny po svým a ty, v podstatě něco jako tiskový mluvčí na to sotva můžeš mít vliv. Bohužel oni jsou ukrytí za slovy tým vývojářů někde v kanclu a ty jsi tady vystrčený jako hromosvod.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Varlig View Post
    ....(kněz ani duch nejsou kromě toho léčení v boji moc platní....
    tady má nekro trochu výhodu, protože duch léčí plošně a je celkem solidní střelec narozdíl od mnicha. Je složitý mnichem léčit a zároveň ho neoslabovat ztrátama v boji.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by YarBek View Post
    My jsme rádi, že se ptáte. Ale položit tu otázku takhle, když všude kam se podívám lidi píšou co se jim na rytíři nelíbí mi prostě přišlo tak, jak jsem to okomentoval. Věřím, že děláš co můžeš a vím, že brečíme na nesprávným hrobě. Vývojáři si stejně udělají změny po svým a ty, v podstatě něco jako tiskový mluvčí na to sotva můžeš mít vliv. Bohužel oni jsou ukrytí za slovy tým vývojářů někde v kanclu a ty jsi tady vystrčený jako hromosvod.
    Brečíte na správném hrobě, protože jiný hrob ani není. Každopádně udělal jsem, co jsem mohl - veškerou zpětnou vazbu jsem vývojářům předal. Tým na FB se daného hráče zeptal proto, že chtěl nejspíš slyšet jeho konkrétní názor, ne nahánět názory jiných hráčů na fóru a na FB a vkládat mu je do úst.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Zde je oficiální vyjádření k nejdůležitějším tématům a výhradám.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4