Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 35

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 129 (19. 11. 2014)

Server
    CLA01
    @Brother
    Hraju za KLERIKA.
    Dekuji, ze jste oslabili rytire jeste vice...
    Jiz me nebude vubec ohrozovat svymi CRITICALY
    Ja se v pohode dolecim, on nema sanci se svym jednim tahem herem za boj a neskutecne drahymi kouzly !!!!

Díky MOC !!!!!!

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Abija View Post
    A nic ve zlém, ale pro ty co to nevědí hrát je ve hře i možnost zakoupit si 30. denní licenci na opakování bitev. Stačí dát 499 pečetí a můžeš opakovat každý zápas do němoty nebo do tehdy pokud se to nenaučíš hrát
    Sám vidíš, že programátoři mysleli i na takových jako jsi ty tak, že pokud si přišel o světlice je to jenom tvoje chyba
    Skoncil jsem v 18 kole, opravdu drevo, kov a svitky ktere si za full zlato muzu koupit nepotrebuji. Pochybuji ze tento fazovy ukol jde opakovat a nevim kde bych se mel dostat, asi na titul hutnik a drevorubec roku. Skoncil jsem stahnout se, protoze jsem ve vyskakovacich hlaskach : mate limit dreva, kov, zlato, plny inventar nevidel zadny prinos a uz vubec ne zadnou zabavu.

A jedna technicka : jsou to Svetice, svetlice si odpaluj na silvestra.

Abija's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by creck View Post
    Skoncil jsem v 18 kole, opravdu drevo, kov a svitky ktere si za full zlato muzu koupit nepotrebuji. Pochybuji ze tento fazovy ukol jde opakovat a nevim kde bych se mel dostat, asi na titul hutnik a drevorubec roku. Skoncil jsem stahnout se, protoze jsem ve vyskakovacich hlaskach : mate limit dreva, kov, zlato, plny inventar nevidel zadny prinos a uz vubec ne zadnou zabavu.

A jedna technicka : jsou to Svetice, svetlice si odpaluj na silvestra.
    Oukej tak jsou to Světice a ještě jednou ti to zopakuji: zbytečně si tu na mně nebo tvůrcích hry vybijíš svou zlost. Za to, že jsi přišel o Světice není zodpovědný nikdo jiný než ty sám. A pokud jde o tvé pochybování o něčem co si ještě ani nevyzkoušel, tak není co řešit protože opakování bitev funguje naprosto všude, i na bosse.

ps: Nevěřím ti, že ses dostal po 18. level proto tu další část nebudu ani rozebírat a zvláště poté co se jak čtu nikdo nedostal dál než na 16 - 17 úroveň, ale už píší, že "kdyby to věděli tak se na to vykašlou" a přitom nemají ani nejmenší přestavu o tom jaká je nová a tá další a další cena.

Server
    CLA01
    doteraz som videl hracov hrat za magov tak asi na 70% a 30% boli rytiery (hruby odhad), ale teraz ten pomer zmeni na 99:1 !!! Rytier je prakticky aj teoreticky bez sance oproti magom, ktori maju 4 tahy, milion kuziel typu: vsetko znehybnim, kedy chcem, vsetko ozivim, kedy chcem... kedze hrajem, vyhradne iba za rytiera, tak tym je to u mna konecna... dovi dopo

Server
    CLA01
    Já bych řekl, že ten poměr mágů/rytířů bude možná i větší (aktuální) . Ono by stačilo v aréně zavést omezení na 2 tahy za kolo pro mágy (chybí jim jenom jedna jednotka ne tři) a hned by to bylo vyváženější, ale k tomu zjevně není vůle - to se radši změní pojmenování hrozeb

Server
    CLA01
    Na facebooku se někdo z kolektivu HO starostlivě ptal jak by jsme si představovali nápravu u rytíře. Vzhledem k tomu, že o ničem jiném se nediskutuje víc, tak taková otázka mě připadá úplně mimo mísu. Buď si z nás dělají (_._) nebo tam nastoupil někdo nový a vůbec netuší "vo co go".
    Takže vážení vývojáři, jak asi chcete napravit ztrátu 1/5 bojový síly u hrdiny? Z 58000 před aktualizací je najednou jen 47100. A u hráčů za mágy (klerik, nekromancer) se bojová síla nezměnila nebo jen minimálně. Všechny boje se mi teď posunuly o jednu obtížnost - to co bylo průměr je teď vážná, co bylo vážná je smrtící. Jak to napravit? Například už dlouho se píše o přidání druhého tahu pro hrdinu rytíře. Píše se o tom, že kouzla z nejvyššího okruhu se rytíři nevyplatí nebo je ani není schopný použít, protože jsou tak manově náročná, že si to nemůže dovolit. (hrdinství, preventivní úder 200 many) Píše se, že rytíř nemá stun, dispel a spoustu jiných věcí. Ale pokaždé jen něco seberete rytířům. Co taky nějak "upravit" konečně mágy. Žádná aktualizace mágy neupravila a nepoškodila oproti rytířům. Ještě dostaly ty supr magický ptáky s hromadným kouzlem(řetězový blesk), který je silnější než cílený kouzlo do jednotlivce. A že v aréně rytíř nemá proti mágovi šanci se taky píše už dlouho a pravidelně. Taky by byla možnost poslední "drobnou" úpravu štěstí vrátit do stavu před aktualizací, ale to je jenom házení perel sviním. Vy totiž na to co se píše v komunitě zvysoka dlabete, jinak by jste o všech těch věcech co popisuju věděli a takhle se tu nevyptávali a netvářili se jako že vás to zajímá. Seberte mágům jeden tah v kole (nepřeji si to - jenom příklad) a uvidíte co krásných ohlasů a pojmenování se vám dostane.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Oukej tak jsou to Světice a ještě jednou ti to zopakuji: zbytečně si tu na mně nebo tvůrcích hry vybijíš svou zlost. Za to, že jsi přišel o Světice není zodpovědný nikdo jiný než ty sám. A pokud jde o tvé pochybování o něčem co si ještě ani nevyzkoušel, tak není co řešit protože opakování bitev funguje naprosto všude, i na bosse.

ps: Nevěřím ti, že ses dostal po 18. level proto tu další část nebudu ani rozebírat a zvláště poté co se jak čtu nikdo nedostal dál než na 16 - 17 úroveň, ale už píší, že "kdyby to věděli tak se na to vykašlou" a přitom nemají ani nejmenší přestavu o tom jaká je nová a tá další a další cena.
    Ja si nevybijim zlost, jen nechapu jak muze nekdo napsat o necem ze je to super kdyz to ocividne ani nevyzkousel. Proto ostatnim pisu at to ani nezkousi, dostanou se zhruba do 17 kola kde je cerv strili plosnaky, ktere vyzabiji pulku armady. To vse za odmeny drevo, kov, svitky k nicemu.

Server
    CLA01
    jako nekromant si rozjíždím druhou postavu, chtěl jsem rytíře azylu, ale popravdě, ty updaty tu hru fakt prasí, přesně jak jsem někde viděl napsáno o ubisoftu "one step forward, eight steps back"

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01

Díky Abijo za tvá slova podpory, máš pravdu. Je potřeba se dostat trochu dál.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by YarBek View Post
    Na facebooku se někdo z kolektivu HO starostlivě ptal jak by jsme si představovali nápravu u rytíře. Vzhledem k tomu, že o ničem jiném se nediskutuje víc, tak taková otázka mě připadá úplně mimo mísu. Buď si z nás dělají (_._) nebo tam nastoupil někdo nový a vůbec netuší "vo co go".
    Takže vážení vývojáři, jak asi chcete napravit ztrátu 1/5 bojový síly u hrdiny? Z 58000 před aktualizací je najednou jen 47100. A u hráčů za mágy (klerik, nekromancer) se bojová síla nezměnila nebo jen minimálně. Všechny boje se mi teď posunuly o jednu obtížnost - to co bylo průměr je teď vážná, co bylo vážná je smrtící. Jak to napravit? Například už dlouho se píše o přidání druhého tahu pro hrdinu rytíře. Píše se o tom, že kouzla z nejvyššího okruhu se rytíři nevyplatí nebo je ani není schopný použít, protože jsou tak manově náročná, že si to nemůže dovolit. (hrdinství, preventivní úder 200 many) Píše se, že rytíř nemá stun, dispel a spoustu jiných věcí. Ale pokaždé jen něco seberete rytířům. Co taky nějak "upravit" konečně mágy. Žádná aktualizace mágy neupravila a nepoškodila oproti rytířům. Ještě dostaly ty supr magický ptáky s hromadným kouzlem(řetězový blesk), který je silnější než cílený kouzlo do jednotlivce. A že v aréně rytíř nemá proti mágovi šanci se taky píše už dlouho a pravidelně. Taky by byla možnost poslední "drobnou" úpravu štěstí vrátit do stavu před aktualizací, ale to je jenom házení perel sviním. Vy totiž na to co se píše v komunitě zvysoka dlabete, jinak by jste o všech těch věcech co popisuju věděli a takhle se tu nevyptávali a netvářili se jako že vás to zajímá. Seberte mágům jeden tah v kole (nepřeji si to - jenom příklad) a uvidíte co krásných ohlasů a pojmenování se vám dostane.
    Tým MMHO se na FB ptal proto, že chtěl znát názor hráčů. Přijde mi vtipné, že když se neptáme, je to špatně a prý nás nic nezajímá. A když se ptáme, je to taky špatně. Každopádně díky za názory, já jsem z nich vytáhl to podstatné a předávám dál. Vězte, že já osobně dělám maximum. Vývoj hry už ale osobně ovlivnit nemohu.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Reply to Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast