Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 35

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 129 (19. 11. 2014)

Server
    CLA01
    no že jste si pohráli se štestím tak nějak přežiju, že jsem díky tomu přišel o 10k bojové síly taky přežiju ( bojová síla je stejně nesmyslný číslo co na efektivitu útoku nemá vliv )
    jen když budete dělat nějaký změny tvažte, že by v arenách byli odděleny rytíři od mágů - za rytíře ty arény jsou nehratelný v PVE je to dobrá klasa ale to PVP jste ještě moc nedomysleli

né každej chce hrát "vašeho mága nastavenýho pro 10letý děti"

Abija's Avatar
    Server
    CLA01
    já naopak vás musím pochválit - konečně nějaké pozitivní změny ve hře hl. ten nový quest je super! : D

Server
    CLA01
    při šanci 24% je 250% bonus k poškození = 350% jednotky...jedna jednotka dá až 10k dmg (anděl) , 35k dmg mi opravdu nepříjde v pořádku na jednu ránu.
    Každopádně to nemění nic na tom,že klerika se to dotkne minimálně,že PvP je stále nevyvážené a že rytíř jde pod kytky.

Server
    CLA01
    Přepracování štěstí
    Náš tým mírně znovu vyvážil statistiky štěstí. Hráči by nyní měli v počáteční fázi hry mít větší šanci na zasazení kritického poškození nepříteli. Dále se mírně snížilo celkové kritické poškození při maximálním štěstí.
    Vy si z lidí fakt děláte spodek zad! (_._) Kde se tady na fóru objevilo, že hráči chtějí další oslabení rytířů? Vaše mírné vyvážení mi sundalo o 1/5 bojovou sílu u rytíře, zatímco u mága se mi vůbec nezměnila. Co je to za vyvážení? Tohle BB_R fakt neokecáš. Ty čísla jsou jasný.

Problém se zaseknutím v úkolu
    Náš tým prošetřil různá hlášení, která jsme od vás obdrželi, a přepracovali jsme mnoho úkolů. Opravili jsme chyby, které jste v hlášeních popisovali. ...
    Dnes si lidi dále stěžují, že staré chyby v příběhových úkolech nejsou odstraněny. Ani ty velké jako zmizelý Hrodger, magické kameny

server a spojení blbne taky stále

Kolbiště sváru
    Mohlo by to být dobré oživení hry, ale je to jenom další "hračka" pro mágy. Co tam asi bude rytíř dělat, když mu v jedné z fází dva katapulty během dvou kol upálí kompletní jednotku? To asi nedoléčí. A co je dál to těžko bude zjišťovat.

Přejmenována úroveň hrozby
    Sice jsem nikde na foru ani na facebooku nečetl o tom, že by někdo řešil hrozbu, ale je to docela zbytečný zmatek. Je to prkotina, člověk si na to zvykne, ale je vidět jakýma volovinama se tam zabýváte.

Nikde ve změnách jsem se nedočetl, že by se nějak měnili mapy ve 3 fázích u týdenních bossů, přestože o tom někdo už psal na chatu. Co je na tom pravdy? A to není potřeba uvést v protokolu? To je něco jako vánoční překvapení?

Když to shrnu, tak jste opravili pár věcí (nebo si to alespoň myslíte), přidali pár drobností a hlavně opět nezapoměli do..at rytíře a posílit mága.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01

bfh

Quote Originally Posted by YarBek View Post

Mohlo by to být dobré oživení hry, ale je to jenom další "hračka" pro mágy. Co tam asi bude rytíř dělat, když mu v jedné z fází dva katapulty během dvou kol upálí kompletní jednotku? To asi nedoléčí. A co je dál to těžko bude zjišťovat.

///Jeden rytíř se dostal až na 16 úroveň,kde jsem i já jako klerik pohořel

Sice jsem nikde na foru ani na facebooku nečetl o tom, že by někdo řešil hrozbu, ale je to docela zbytečný zmatek. Je to prkotina, člověk si na to zvykne, ale je vidět jakýma volovinama se tam zabýváte.

///Nejsme jediné fórum a jediný server,kde jsou chyby....světe div se,Česko není jediný stát na zemi

Nikde ve změnách jsem se nedočetl, že by se nějak měnili mapy ve 3 fázích u týdenních bossů, přestože o tom někdo už psal na chatu. Co je na tom pravdy? A to není potřeba uvést v protokolu? To je něco jako vánoční překvapení?

Když to shrnu, tak jste opravili pár věcí (nebo si to alespoň myslíte), přidali pár drobností a hlavně opět nezapoměli do..at rytíře a posílit mága.

///Já bych si jen dovolil dodat,že jeden rytíř mi řekl "sbohem 70k dmg kritikem"... to je opravdu hodně,instant kill a nezábavné, toto snížení dmg z kritiku je + , ovšem četnost kritiku by měla být značně vyšší než u klerika,toť můj názor,taktéž by měl mít více jednotek, jeden stack,který zablokuje slepota,je k ničemu.
    .

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Abija View Post
    já naopak vás musím pochválit - konečně nějaké pozitivní změny ve hře hl. ten nový quest je super! : D
    Myslis quest kdy postupujes ve fazich ? Tak ten je opravdu vyborny, 200 zarivych svetic v prdeli a dava to drevo a kov ktere ma vetsina hracu na full limit. Tudiz naprosto zbytecna kravina k nicemu.

Abija's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by creck View Post
    Myslis quest kdy postupujes ve fazich ? Tak ten je opravdu vyborny, 200 zarivych svetic v prdeli a dava to drevo a kov ktere ma vetsina hracu na full limit. Tudiz naprosto zbytecna kravina k nicemu.
    tak to ses asi daleko nedostal neboť kromě dřeva a kovu jsou tam i jako odměny krystali, barvy a jiné věci

Abija's Avatar
    Server
    CLA01
    A nic ve zlém, ale pro ty co to nevědí hrát je ve hře i možnost zakoupit si 30. denní licenci na opakování bitev. Stačí dát 499 pečetí a můžeš opakovat každý zápas do němoty nebo do tehdy pokud se to nenaučíš hrát
    Sám vidíš, že programátoři mysleli i na takových jako jsi ty tak, že pokud si přišel o světlice je to jenom tvoje chyba

Server
    CLA01
    bylo řečeno,že mě nechají v míru odejít,nebo něco takového,tak jsem bojoval, atd,a jednotk zmizely ..kdybych to věděl,tak repeat - útěk a konec
    jinak já skončil v 16kole, a jediné co jsem dostal bylo cca 500dříví, 300kovu,150krystalů, 1akolytova hůl loajality(100 hodnota předmětu všední) , elixír many malý, kameny : obrana jednotek,pastyře,síly(1x vše) , a 1x úlomek..... jako kdybych věděl,že tohle vyměním za 12andělů a 90oslnivých světic a 250 inkviz,tak se hned na to vyprdnu a ani tam nepolezu

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Razyel View Post
    .... jako kdybych věděl,že tohle vyměním za 12andělů a 90oslnivých světic a 250 inkviz,tak se hned na to vyprdnu a ani tam nepolezu
    Tak to je supr odměna :-) To když si vyzkoušíme všichni, tak by se mohli hnout obchody s pečetěma
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast