Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast
Results 61 to 70 of 71

Thread: Wersja gry nr 129: opinie i sugestie.

Server
    CLA01
    "Potwierdzenie zakupu Pieczęci Bohatera
    Przed ostatnią aktualizacją, gracze nie byli informowani w grze, gdy zakupili Pieczęcie Bohatera. Od teraz będziecie otrzymywać wiadomość w grze, gdy Pieczęcie zostaną przyznane do Waszego konta po ich zakupie."

No i co z tego? Dlaczego nie ma informacji przed kupieniem czegokolwiek za pieczęci: czy na pewno chcesz kupić to a to za pieczęci ? O tym też pisałem do supportu w sugestiach.

Server
    CLA01
    A dzisiaj lagi cały czas?
    Przypadek?
    Czy prawda w oczy kole?

Server
    CLA01
    Kiedy naprawicie błąd z niewidocznym czerwiem bossem tygodniowym. Błąd od czasu closed beta.

Server
    CLA01
    może wreszcie ktoś coś zrobi z czatem , bo po aktualizacji u wielu osób nie działa , u mnie też , przed aktualizacją było ok

Server
    CLA01
    o aktualizacji powiem tyle "co to jest?"
    Last edited by BB_Naerjan; 05.12.14 at 15:07. Reason: wulgaryzmy

Server
    CLA01
    Czat nie działa. Mod zamknął mój temat z info ze czat działa lecz niestety to nieprawda.

Server
    CLA01
    Dlaczego nie można już dawać większych artefaktów do tablicy?

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Faktycznie, dzisiaj w trakcjie jednewj walki relogowałam sie kilkanaście raz w trakcie każdego mojego ruchu..... i nadal walcze. Jestem ciekawa czy znowu mi sie nie przytrafi niespodzianka ze zmiecieniem wojska w trakciue bitwy a potem wmawianiu mi, że to moja wina a gra działa zajebiście super, to ja mam żły internet, komputer, kable, myszke, powietrze w pokoju.....

Server
    CLA01
    Przestał działać mi czar "Zawieszenie w czasie". Rzucam go normalnie, ale bez efektu, tzn. postacie nadal mogą się ruszać w tej samej rundzie.

jackgeronima's Avatar
    Server
    CLA01
    Członek Pustki w bitwe przeciwko Erionowi w Ziemiach Światła nie powinien ginąć tak szybko jak wcześniej. a kleryk to moze ginać w cześniej wqrrrr

Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast