Page 6 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 LastLast
Results 51 to 60 of 71

Thread: Wersja gry nr 129: opinie i sugestie.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Falar View Post
    Witam. Czy zostanie przywrócona możliwość zdobywania run doświadczenia i prędkości z zadań miejskich?
    Nie da się ukryć, wycofali runy z gry aby zwiększyć sprzedaż odłamków kombinacji.
    Następna sprawa to Jaskiniowe tkaczki Losu dostały uderzenie prewencyjne i maja odwet czyli praktycznie przy moim rycku mocy nawet aniołom zadają duże straty a płomienie i błyski są dziesiątkowane.

Server
    CLA01
    Nadal występuje już dawno zauważony przez graczy bug z posągami Elratha... czyli fabuła stoi.... gra do skas...wyłączenia...

Server
    CLA01
    Nadal bez możliwości edycji posta...więc tak: jako jedno z zadań gildii pojawia się: Zniszcz dotknięty pustką żywiołak ziemi. Z tego, co przeczytałem, ten mob pojawia się wyłącznie podczas walk z Sandro. To dość mocno utrudnia wykonania zadania.

Server
    CLA01
    Dobrą arte masz jak ducha styka przy dłuższej walce. Pograj magiem, małoistotna zmiana jak ruchu nie traci na rycka.

Server
    CLA01
    Dlaczego nie ma run doświadczenia i prędkości z zadań miejskich?
    Dlaczego zaklęcia trwają tury stworzeń a nie tury walki?
    Dlaczego pacyfikacja jest tańsza od oślepienia a jest lepsza?(tyle razy już o tym pisałem i na czacie gry i na forum i dla supportu)
    To zmniejszcie cenę oślepienia do 30 lub mniej nawet. A cenę pacyfikacji zostawcie.

20 serfów staty: 5511 atak, 3741 odwet
    20 niebianek stay: 5344 atak, 3674 odwet

Serafy mają jeden więcej inicjatywy i słabą promienną zbroję i 100 punktów życia.
    Jakim jest sens ulepszania (kupienia serafów )?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Karol View Post
    mialem podobnie, jak napiszesz do supportu to ci odpowiedza że taka operacja (cofniecia) jest nienmożliwa, a pieczeci nie oddaja, rade: być bardziej uważnym
    Ja miałem podobnie ,ale ze zwiększeniem limitu złota. A pamiętam że nie klikałem a mi zwiększyło.

Server
    CLA01
    Wiecie dlaczego przycisk potwierdzenia kupna jednostek jest na tej samej wysokości co przycisk szybkiego werbunku za pieczęci?
    Jak ci zlaguje i za*******i pieczęci to bedziesz wiedział/wiedziała dlaczego :P.
    Raz pisałem do supportu o tym i to już dawno, i niczego z tym nie zrobili.

Server
    CLA01
    "Zadanie: “Skąpane w Świetle” nie pokazuje zbyt dużo przedmiotów.
    Zadanie: “Pomiędzy Wiarą a Światem” zadanie nie pokazuje zbyt dużo przedmiotów. "

Komuś to przeszkadzało?

Tej magicznej wody mogło być więcej przecież, a żeby wykonać zadanie trzeba mniej.

Server
    CLA01
    Mam błąd i nadal nie naprawiony. Nie zgłaszałem go ale zgłoszę tutaj.
    Kiedy biorę złoto z ratusza to po kliknięciu na magazyn czy to drewna czy metalu jest odliczanie czasu takie jakie jest po opróżnieniu ratusza.
    Dodam że problem znika dopiero po wyjściu i ponownym wejściu do miasta.

Server
    CLA01
    "Problemy przycinania na PvP i walce wieloosobowej zostały rozwiązane."

Nieprawda. Dlaczego kłamiecie?

Page 6 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 LastLast