Page 1 of 8 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 71

Thread: Wersja gry nr 129: opinie i sugestie.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01

Wersja gry nr 129: opinie i sugestie.

Witajcie!
    Zapraszam do wyrażenia opinii i sugestii dotyczących nowej wersji gry, w tym wątku.

Pozdrawiam,
    BB_Naerjan

Server
    CLA01
    kiedy następna aktualizacja? bo niestety dalej nie opłaca się do was wracać...

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    no to zaczne , od kilku pytan
    1.kiedy zmienicie nazwe gry na Kleryk Online ?
    2. po co rozne wielkosci mikstury many skoro mozemy uzywac dowolna ilosc ich przed ruchem bohatera ?
    3. po co koszt many wogole w czarach skoro mag na ta chwile moze czarowac ile chce ;p
    4. kiedy zamierzacie zabrac ruch Rycerzom ? skoro wlasnie 'dodaliscie' ruchy magom ? ( poprzez nietracenie ruch na uzupelnianie many)
    pozdrawiam

Server
    CLA01
    Może ktoś powiedzieć mi czemu aż o 10k siła bojowa mi spadła? Bo chyba nie przez te zmniejszone szczęście? Gram ryckiem przystani. Z tą łatką coś zmienili w statach wojska?

Server
    CLA01
    Ja mam jeszcze taką sugestie po której już wcześniej pisałem aby "wchodząc" do miasta i odbierając np drewno czy też metal zmienić miejsce położenia /usunąć dodatkowych budowniczych za 3k pieczęci -ewentualnie klikając przez przypadek tak jak to było w moim przypadku aby taki zakup był potwierdzony że na pewno chcesz go dokonać.Bo ja niechcący kliknąłem na tej ikonie i zakupiło mi budowniczych którzy i tak nic mi nie dają (+3)drewna a 3k pieczęci poszło czyli przeszło 12 zł.Ciekawe czy jest możliwość zwrotu tych pieczęci oczywiście usuwając tych robotników których omyłkowo zakupiłem-sądzę jednak że odpowiedź będzie na nie ale jednak wole się zapytać.

Server
    CLA01
    No to trzeba czekać dalej. Balans miedzy Rycerzem a Klerykiem jest jak mrówka do słonia. 4 Ruchy dla kleryka i tylko 1 rycka eh bida kler 2 powinien mieć i by było na równi. CIekawi mnie też czy ciągłe uciążliwe błędy z czatem gry zostały naprawione? lub zaproszenia do bitwy? (bo często pokazywało ze kumpel jest w bitwie jak w niej nie był i nie szło go zaprosić)

Server
    CLA01
    jebczo jest, 1000 zmian i co z tego, Sandro 2 nie do przejscia, wywala na 3 rundzie, mam na mapce Hrodgera i posągi elthara których nie moge zaatakowac, a które juz zrobiłem, bezpnadziej i w kółko te same misje klapać, o dupe to roztrzaś tylko mozna

Server
    CLA01
    "Wszystkie zestawy relikwii mogą zostać teraz skompletowane" czy to znaczy ze wszystkie itemki setowe dropia juz np helm z kolekcji "skarby latajacyh lodzi?

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    5. po co wprowadzacie cos takiego jak Arena Zmagan skoro gra wywala caly czas ??, juz widze frustracje ludzi jak po 10ciu etapach wywali z gry i dupa

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    UWAGA ,zmienili mapki bossow tygodniowych ,inne rozstawienie woja wiec uwazac , oczywiscie nie wpomnieli o tym w info

Page 1 of 8 1 2 3 ... LastLast