Page 3 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 71

Thread: Wersja gry nr 129: opinie i sugestie.

Server
    CLA01
    1) Siła bojowa spadła o 7k... czyżby to efekt rebalansu parametru "szczęście"? Aż tak...porażka;
    2) Misje gildii nadal są zbugowane - gra uparcie przywraca te misje, które przerwałem (z różnych powodów). Poprzednio te przywrócone misje były dodawane jako 4 i kolejne. Teraz gra robi z nich misje podstawowe;
    3) Odłamek doświadczenia - dotychczas można było zdobić 1-2 (dziennie) wykonując misję z tablicy. W tej chwili nie widzę takich nagród...
    3') Pojawiło się za to mnóstwo zwojów (kolejny ukłon w stronę magii)...;
    4) Nadal nie można kupić amuletu/pierścienia dla bohatera mocy (artefakty wyłącznie dedykowane dla bohatera magii)... trzeba będzie pozostać przy Broszy pretorianina;
    5) Gra nadal się wiesza przy przechodzenia z miasta do miasta (dziś również zawisła przy odbieraniu nagrody za kod z CDA);

Tyle po 10 min. od włączenia.

Server
    CLA01
    Zalogowałem się i wciągu 30 min kilka razy zawiesiła mi się gra podczas pobierania zadania albo wchodzenia w sklep czy tez mapę, albo plecak. Coraz lepsze te aktualizacje.

Server
    CLA01
    6) Misja Skąpane w świetle - zmiana liczby przedmiotów z 4 na 7;
    7) Nadprogramowy Strażnik żalu ma się nadal bardzo dobrze...

Server
    CLA01
    1. Portal z Sali Powitań do Szczeliny (zwany z jednej strony "Portalem do Rozpadliny", a z drugiej "Portalem do Świątyni Rycerzy") został w Szczelinie słusznie przesunięty bliżej Podpór, jednak z portalu w Sali Powitań nie przenosimy się do swojego odpowiednika w Szczelinie, lecz w jego poprzednie położenie.

2. Grając rycerzem przystani przeciwko Istotom z Lasu w IV akcie gra się wieszała ilekroć atakowałem Leśne Centaury (płomieniami lub blaskami, w sumie 4 razy!), o dziwo restart przeglądarki przenosił mnie zawsze z powrotem do gry po ataku, więc dało się skończyć bitwę, ale trochę to trwało.

Server
    CLA01
    To jest jakiś żart? a taka fajna gra była.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Chętnie bym się wypowiedziała na temat nowych, zapewne w zamierzeniu genialnych zmian, ale niestety nie mogę się zalogować

Server
    CLA01
    Koniec Przerwy Technicznej
    Data utworzenia: 19.11.2014 11:30:00

Drodzy Bohaterowie!

Z powodzeniem wdrożyliśmy nową wersję gry. Szczegółową listę zmian znajdziecie w wątku na naszym forum w tym miejscu: kliknij tutaj.

Pozdrawiamy,

zespół MMHO
    Proszę Was, nawet bezczelność i ładowanie graczy w bambuko winno mieć jakieś granice.

Safari's Avatar
    Server
    CLA01
    Mnie nowe zmiany nie wprawiły w zachwyt, wręcz przeciwnie. Jest po prostu coraz gorzej, szczególnie dla rycerzy (a jestem jednym z nich i czuje się jak ofiara).
    Czemu ta gra nie może być taka fajna jak to było jeszcze we wrześniu ? Było wtedy znośnie i dość przyjemnie.
    Wiele rzeczy co zostało pozmieniane nie ma nawet bytu w opisie aktualizacji.
    Jak to możliwe ? Jakiś spisek utajniania danych przed graczami ? Wychodzi na to, że sami musimy dochodzić do tego co łaskawie zostało zepsute.
    I czemu do demona zostały pousuwane przydatne umiejki takie jak: Pacyfikacja ? Bo była za bardzo skuteczna ?
    Prosiłam bym o przywrócenie jej, bo my z Przystani w porównaniu z Nekro nie mamy nic typu oszołomienia czy odrętwienia.

I niech ktoś naprawi to logowanie, już mnie kilkanaście razy wywaliło na strone główną...

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Mam taka maleńka prośbe: JUŻ NIC WIECEJ NIE ZMIENIAJCIE DO JASNEJ CHOLERY!!!!!!!

Safari's Avatar
    Server
    CLA01
    Z racji tego, że po prostu nie mogę edytować posta, to napiszę w tym.
    Kwestia umiejek dotyczy raczej poprzedniej aktualizacji.
    Jednakże jak wielu, ubolewam.
    A co do obecnych, to już szkoda gadać co z nimi się stało...

Page 3 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast